Specjaliści od stron internetowych

Niezależnie od tego, czy zwracają się Państwo do nas z prośbą o pomoc w reanimacji obecnego
wizerunku, czy ze zleceniem wykonania nowej strony, służymy swoim 12-letnim doświadczeniem

Specjalizujemy się w projektowaniu, obsłudze, pozycjonowaniu stron internetowych. Świadczymy swoje usługi w oparciu o specjalistyczne, kompetentne
i  kompleksowe doradztwo na każdym z etapów: od projektowania, przez przygotowanie materiałów, po późniejszą obsługę aktualizacji  Państwa strony www

Zreanimowaliśmy już wiele wizerunków stron
To smutne, ale stało się to naszą drugą specjalizacją

W sieci powstaje coraz więcej stron, które nie spełniają swojego przeznaczenia. Tworzą je "firmy" lub amatorzy, po których później poprawiają specjaliści

Mamy świadomość, że brzmi to nieskromnie, ale jak inaczej poinformować Klienta o możliwościach naprawy jego zdeformowanego wizerunku? Wydaje się nam, że trzeba to zrobić najprościej jak można, ponieważ jego sytuacja już jest zapewne wystarczająco skomplikowana.

Jeżeli masz problemy z obsługującą Cię firmą
- zadzwoń do nas

Telefon Twojej firmy nie odpowiada? Ignorują Cię? Masz problemy ze swoją stroną internetową? Zadzwoń do nas. Brzmi to kolokwialnie, jednak w takich sytuacjach najlepiej jest zawsze zwrócić się do specjalistów.

Reanimacja Twojej strony internetowej
Co możemy Ci zaoferować?

Jeżeli potrzebujesz wsparcia specjalistów i nie możesz się "dogadać" z obecnie obsługującą Cię firmą, możemy Ci zaoferować przejęcie całości opieki i obsługi nad Twoją stroną. Zaopiekować wszystkimi usługami od wizerunku, poprzez pozycjonowanie i usługi powiązane, zapewniające stronie efektywność. Prosimy jednak, zacznijmy od zwykłej rozmowy telefonicznej.
Zadzwoń do nas i zwyczajnie porozmawiajmy. Umówmy się na spotkanie i rozważmy możliwości i konieczności. Prosimy o szansę dogłębnego poznania Twojego problemu.

Najczęstszy błąd przy planowaniu nowej strony www - porównywanie ofert

Porównywanie ofert na zasadzie wysłania zapytania: "proszę o wycenę nowej strony" do firm, jakie się znajdzie w sieci jest najczęstszym błędem planujących stworzenie nowej lub przebudowę starej strony internetowej.

Szukaj firmy - nie szukaj oferty

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i profesjonalnym, efektywnym i efektownym rezultacie końcowym musisz wiedzieć, że tylko pełne zbadanie Twoich oczekiwań, specyfiki Twojej działalności przez specjalistę, mającego doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu takich projektów, zagwarantuje Ci należyty efekt końcowy.
Jakiekolwiek wyszukiwanie ofert i liczenie na to, że firma internetowa rozsądnie stworzy Twoją stronę, podczas kiedy nie będzie lub czasem nawet nie chce się spotkać na konsultację w tej sprawie, żeby poznać Twoje oczekiwania i specyfikę, jest równie nierozsądne, jak samodzielne usuwanie sobie zęba, kiedy zaczyna boleć.

Co to za filozofia stworzyć stronę? Przecież ja doskonale wiem, czego oczekuję!

Jeżeli ktoś tak rozumuje, powinien faktycznie szukać firmy, która zrealizuje jego wizję (wykonawców), a nie specjalistów od kreowania wizerunku w sieci.
Specjaliści od tworzenia stron mogą nie tylko wiele podpowiedzieć, ale przede wszystkim mogą ukazać błędnie obrane kierunki w polityce kreowania tego wizerunku, zaproponować rozwiązania tańsze, lepsze, rozsądniejsze, bo efektywniejsze.
Oczywiście mówimy tu o specjalistach a nie o MacGyverach potrafiących równie sprawnie stworzyć stronę www, jak i samolot z zapałek.

Dlatego w szczególny sposób podkreślamy zasadność i efektywność konsultacji w sprawie strony internetowej, gdyż od niej trzeba rozpocząć zawsze wszelkie rozważania i późniejsze przygotowania.

Ale..., Jeżeli wolisz poczytać szerzej o naszej firmie...

Poniżej pozostawiamy linki do istotnych miejsc na naszej stronie dotyczących tego tematu

Przejdź i poczytaj »

Proces tworzenia stron?

Obsługa, tworzenie, procedury, czyli co i jak,
w zakresie tworzenia stron internetowych.

Przejdź i poczytaj »

Pozycjonowanie stron www

Zapewnienie stronie należytej wyszukiwalności
w sieci czyli, dlaczego i po co oraz w jaki sposób.

Przejdź i poczytaj »

Miejsce na utrzymanie strony

Poznaj, z jakich rozwiązań korzystamy i poczytaj
o tym szerzej

Specjaliści od stron internetowych

To My dojedziemy do Ciebie

Konsultant-specjalista, opiekun projektowy, dojedzie na konsultacje bezpośrednio do Twojej firmy. Konsultant dojedzie bezpłatnie w promieniu do 100 km od Gniezna.

Wiedz, że pierwsza konsultacja ze specjalistą jest bezpłatna, jeżeli tylko zaistnieją następujące warunki:

  1. Spotkanie odbędzie się z osobą lub wszystkimi osobami decyzyjnymi w firmie,
  2. Czas spotkania, nawet w przypadku nieskomplikowanej strony internetowej, nie może być krótszy niż 2 godziny. Dopiero długa rozmowa pozwala na wnikliwe poznanie Twoich oczekiwań i ukazanie skomplikowanych zależności oraz możliwości.

Jeżeli zaistnieją wymienione warunki, spotkanie z konsultantem-doradcą będzie całkowicie bezpłatne.

Celem spotkania z konsultantem-doradcą będzie wielostopniowa analiza Państwa potrzeb w oparciu o Państwa oczekiwania, przedstawienie możliwości, wariantów i zależności techniczno-merytorycznych oraz ewentualne wytyczenie celów poprzez spersonalizowanie strategii budowania takiego wizerunku w sieci.
Koniecznym więc jest, aby w takim spotkaniu wzięły czynny udział osoby prowadzące Państwa firmę (decyzyjne) i miały zarezerwowany stosowny czas na wnikliwą, konstruktywną i zapewne burzliwą analizę, w zakresie tworzenia tak istotnego elementu wizerunku w sieci, jakim jest profesjonalna strona internetowa.

Specjaliści od stron internetowych

Profesjonalizm na każdym 

kroku, 

dzięki 

wiedzy i doświadczeniu

Kompetencja dzięki rozeznaniu

Zamów konsultanta do swojej firmy

Zadzwoń: 510 856 606 lub napisz:

My dojeżdżamy do Naszych Klientów

Wystarczy, że zadzwonisz, umówisz się, a Konsultant Otonet przyjedzie do Ciebie. Będziesz miał okazję zwyczajnie porozmawiać i dowiedzieć się, jakie możliwości otwiera przed Tobą nasza firma.

Nasze godziny pracy

od pn. - pt.:
sob., ndz. i święta

w godzinach: 10:00 - 20:00
tylko: [telefon awaryjny]

Zgłoszenia awarii lub prośbę o pomoc w sytuacjach wyjątkowej konieczności, Nasi Klienci mogą kierować bezpośrednio do swojego konsultanta, nawet po godzinach pracy firmy.

Państwa konsultant z pewnością będzie w stanie udzielić informacji lub zgłosić problem
technikowi dyżurnemu.

Numer bezpośredni do swojego konsultanta otrzymaliście Państwo wraz z podpisaniem umowy. Znajdziecie go Państwo również w stopce każdego maila otrzymanego od konsultanta oraz
na wizytówce imiennej otrzymanej od konsultanta.

Każdy konsultant, jeżeli nie może podjąć rozmowy w danej chwili, oddzwania na numer,
z którego do niego dzwoniono, kiedy tylko jest to możliwe.


Jeżeli Państwa sprawa jest naprawdę pilna, a konsultant nie mógł podjąć rozmowy, sugerujemy wysłanie dodatkowej wiadomości sms z imieniem i nazwiskiem oraz prośbą o pilny kontakt. Możecie też Państwo, w takiej sytuacji skorzystać z możliwości połączenia z innym dostępnym konsultantem lub z numerem ogólnym Konsultantów Otonet: 510 856 606
Państwa kontakt nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi.

Przypominamy również, że w umowie oraz dokumentach otrzymanych na początku współpracy z naszą firmą, znajduje się specjalny numer telefonu awaryjnego do kontaktu w przypadku awarii lub sytuacji nagłej potrzeby. Ten numer to kontakt do technika dyżurnego i dostępny jest jedynie dla Naszych Klientów, dlatego nie mógł zostać tutaj zamieszczony.

Jeżeli do nas dzwoniłeś...

Nie udało Ci się nawiązać z nami połączenia?
Pamiętaj, że zawsze oddzwaniamy.
Zatem, jeżeli dzwoniłeś i nasz numer był zajęty, możesz mieć pewność, że oddzwonimy najszybciej, jak tylko to będzie możliwe.

Jeżeli Twój konsultant nie odbiera telefonu...
Każdy konsultant, będąc na spotkaniu u Klienta, każdorazowo wyłącza telefon. Po skończonym spotkaniu zawsze oddzwania na numery,
które próbowały się z nim skontaktować w czasie, kiedy był niedostępny.

Autor: Weronika Prymas
Adresy do stron z naszego dawnego artykułu: Microsoft Pozycjonowanie definicja Google Polska Definicja US Definicja www NASK W3C

Otonet Rozwiązania 2011

Apycom jQuery Menus