E
Czytasz:

Informacja o skrypcie Galerii prezentacyjnej Otonet

Autorskie rozwiązanie do prezentacji zdjęć specjalnie dla Naszych Klientów

Informacja o skrypcie Galerii

Skrypt do publikacji i prezentacji zdjęć na stronach wykonywanych przez Otonet jest autorskim rozwiązaniem zaprojektowanym przez grafików firmy Otonet. Natomiast całą kodową stronę skryptu zapewnili programiści Otonet.

W ten sposób nasi specjaliści stworzyli nowoczesne i designerskie narzędzie prezentacji zdjęć na każdej ze stron projektowanych przez Otonet, specjalnie dla Klientów realizujących projekty stron www, właśnie przez naszą firmę i utrzymujących swoje strony właśnie u nas.

Prezentacja zdjęć na stronie internetowej to niezwykle istotny element obok prezentacji tekstów. Spory procent oglądających strony internetowe to wzrokowcy, dla których zdjęcia i grafika pozostaje istotniejsza od treści.

Dodatkowo, istotne jest to, jak strona wygląda, a prezentacja zdjęć, galerii zdjęć, odgrywa tutaj niezwykle ważną rolę. Oczywiście chodzi o przejrzystość prezentacji zdjęć, łatwość ich powiększania i przeglądania, ale nie tylko.

Niezwykle ważnymi i zauważalnymi aspektami są: nowoczesność i Design. One często stanowią o wiarygodności firmy, choć przeciętny odbiorca jest tego zupełnie nieświadomy.

Jeżeli firma starannie prezentuje swoją ofertę, wypracowuje w odbiorcy przeświadczenie, że równie starannie będzie go obsługiwać. A przecież na tym zależy każdej firmie.

Inwestycja w nowoczesny i designerski skrypt, prezentujący zdjęcia na poziomie wyższym niż skrypty komercyjne, darmowe, czy nie daj Boże - jak w wielu przypadkach stron - kradzione, daje pewność, że odbiorcy wyczuleni na estetykę przekazu, w tym przypadku będą zachwyceni zarówno przejrzystością, jak i funkcjonalnością tego narzędzia.

Kilkanaście lat doświadczenia, liczne szkolenia, analizy badań psychologicznego odbioru treści w sieci, a co za tym idzie specjalizacja, pozwala nam opracowywać narzędzia na najwyższym poziomie zastosowania. Większość firm korzysta z gotowych, tendencyjnych, najczęściej darmowych rozwiązań, co się sprawdza w przypadku Klientów, dla których liczy się jak najniższa cena.
Jednak w przypadku świadomych Klientów - już nie za bardzo.

Dlatego coraz więcej firm sięga po rozwiązania niebanalne, nietendencyjne, wysokoestetyczne, dopracowane.
Jako firma świadcząca usługi na wysokim poziomie zapewniamy takie rozwiązania Naszym Klientom.
A nasz autorski skrypt galeryjny jest tego przykładem. Jednym z wielu :-)

Nasza walka z tendencyjnością

Walczymy z tendencyjnością, aby zyskiwać niepowtarzalność.

Dla coraz większej grupy Klientów, którym zależy na niebanalnym przekazie treści, wdrażamy coraz to nowsze rozwiązania ich ekspozycji na stronach internetowych.

Prezentacja zdjęć to jeden z kluczowych elementów wyglądu strony - równie ważny jak prezentacja treści pisanych.

W przypadku hotelu lub restauracji, a także każdej innej branży, w której prezentacja zdjęć jest ważna, skrypt, za pomocą którego są prezentowane zdjęcia, odgrywa kluczową rolę.

Estetyka przekazu

Tendencje w stylistyce skryptów są jak moda. Przychodzą i odchodzą, nierzadko wracają w zmienionych formach.

Obecnie w sieci mamy trend zaciemniania treści strony w sytuacji, kiedy publikowana jest na ekranie odbiorcy inna informacja lub element.

Taka warstwowa tendencja przekazu, obserwowana jest już od ponad kilku lat.

To doskonała, zaakceptowana już powszechnie forma warstwowego przekazu i ekspozycji elementów takich jak powiększone zdjęcia, komunikaty, itp. Stosują je banki w swoich serwisach transakcyjnych, firmy na swoich stronach internetowych, portale internetowe do ekspozycji reklam.

Taka, już przyjęta, forma ekspozycji jest kolejnym potencjałem, który i my staramy się wykorzystywać z powodzeniem.

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]