Profesjonalna firma internetowa

Profesjonalizm nie z nazwy, ale wynikający z doświadczenia i wiedzy specjalistów
pracujących w naszym zespole działów: technicznego i działu konsultantów

Nasi specjaliści to inżynierowie z wieloletnim stażem i odpowiednim przygotowaniem zawodowym, merytorycznym i w końcu specjalistycznym,
opartym o wiele szkoleń, lat doświadczenia, zrealizowanych i obsługiwanych przez lata projektów stron internetowych

Dojeżdżamy do Klientów:
na osobiste konsultacje techniczno-merytoryczne

Do każdego projektu oddelegowujemy specjalistę, którego zadaniem jest całościowa obsługa realizowanego projektu - do 100 km dojeżdżamy bezpłatnie
Prowadzimy projekt już od pierwszych etapów, ale i przez całe lata promocji

Tylko takie podejście do wizerunku w sieci gwarantuje sukces strony internetowej. Jesteśmy przeciwnikami zdalnej obsługi, gdyż wówczas cały proces doradczy nie może zaistnieć we właściwej formie, gwarantującej powodzenie projektu i w naszym odczuciu jest niepoważny.

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy - nie tylko z nazwy

Podczas całego procesu tworzenia strony internetowej, ale i późniejszej jej dalszej obsługi, dostęp do specjalistów z zakresu kreacji wizerunku w sieci jest nieoceniony.
Grafik, polonista, programista, specjalista od pozycjonowania strony, to specjaliści, którzy przy tworzeniu profesjonalnej strony są niezwykle pożądani.
Bez ich udziału, strona będzie przypominała stronkę stworzoną przez studencika i taką też funkcję będzie spełniała w sieci, choć jako ktoś, kto nie jest specjalistą w tej materii, możesz mieć złudne wrażenie, że tak nie jest.

Stronę tworzy się nie tylko dla Twoich Klientów, ale i dla Google

O tym zapomina wielu twórców stron. Powody? Brak specjalizacji, konkurowanie ceną, ale i zdalna obsługa. Pierwsza konsultacja z naszym specjalistą obsługującym projekt, to często nawet kilka godzin rozmów. Jak zatem rozmawiać zdalnie? Przez telefon? Dla nas to nie do pomyślenia.

Warto więc być ostrożnym, kiedy ktoś próbuje Cię przekonać, że stronę może Ci stworzyć pierwszy lepszy informatyk albo też, że możesz sobie ją zaprojektować i uruchomić samodzielnie.
Naturalnie, że możesz sobie stronę zbudować samemu, zupełnie tak, jak możesz samemu wyrwać sobie ząb. Ale nikt tego nie robi, ponieważ powikłania mogą być nieprzewidywalne, a i sam ból, i jak i wszystko powiązane, wydaje się w dzisiejszych czasach zwyczajnie niecywilizowane.
Tak samo tworzenie samodzielnie strony w dzisiejszych czasach z pewnością jest niecywilizowane, gdyż może się okazać, że stworzysz stronę, która będzie kopciuszkiem wśród innych stron Twojej konkurencji.

Zarządzanie swoją stroną i zamieszczanie treści na przygotowanej przez specjalistów, gotowej już wyglądowo stronie, to już dzisiaj standard. My do tego celu oddajemy autorski system zarządzania stroną kliencką. System jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Występuje w wersji uproszczonej i poszerzonej, dzięki temu, będzie mógł nią zarządzać wytrawny internauta, jak i ktoś, kto nigdy wcześniej nie podejmował takich działań i nie ma w tym obszarze doświadczenia.

Trzeba by napisać książkę, żeby opisać zależności. Nie wszystkie mogą i będą dotyczyły strony jaką chciałbyś z nami tworzyć. Dlatego najlepiej umówić się na konsultację ze specjalistą, porozmawiać i poznać wszystkie te, które będą dotyczyły Twojego projektu.

Przejdź do kontaktu, zadzwoń i zwyczajnie z nami porozmawiaj »

Ale..., Jeżeli wolisz poczytać szerzej...

Poniżej pozostawiamy linki do ciekawych i istotnych miejsc na naszej stronie www

Przejdź i poczytaj »

Jak tworzymy strony www?

Poczytaj jak obsługujemy i tworzymy strony,
poznaj szczegóły, możliwości i poszczególne etapy tworzenia stron.

Przejdź i poczytaj »

Pozycjonowanie stron www

Jak pozycjonujemy i co możemy Ci zaoferować
w tym zakresie - poznaj nasz pogląd na to zagadnienie.

Przejdź i poczytaj »

Miejsce na utrzymanie strony

Zobacz z jakich rozwiązań korzystamy i co w tym obszarze możemy zaoferować dla Twojej strony www

Profesjonalna firma tworząca strony internetowe

Dojedziemy do Ciebie na konsultacje

Konsultanci/specjaliści, doradcy klienta, dojeżdżają do każdego klienta na konsultację. W promieniu 100 km od Gniezna nasz konsultant dojedzie bezpłatnie na konsultację.

Pierwsza konsultacja jest zawsze bezpłatna przy spełnieniu następujących warunków:

  1. Będzie to spotkanie z osobą/osobami decyzyjnymi,
  2. Minimalny czas spotkania, w przypadku prostej strony, nie może być mniejszy niż 2 h, gdyż tylko wtedy można poznać oczekiwania Klienta i przedstawić wszystkie zależności i możliwości.

Przy spełnieniu powyższych warunków, spotkanie z naszym konsultantem będzie bezpłatne.

Misją takiego spotkania jest poznanie Klienta i zaprezentowanie możliwości współpracy opartej o oczekiwania i specyfikę projektu. Wolimy rozmawiać niż pisać oferty. Zasiane ziarenko informacji może Państwu pomóc nawet wtedy, kiedy nie zdecydujecie się Państwo na usługi naszej firmy.

Profesjonalna firma tworząca strony internetowe

Profesjonalizm na każdym 

kroku, 

dzięki 

wiedzy i doświadczeniu

Kompetencja dzięki rozeznaniu

Zamów konsultanta do swojej firmy

Zadzwoń: 510 856 606 lub napisz:

My dojeżdżamy do Naszych Klientów

Wystarczy, że zadzwonisz, umówisz się, a Konsultant Otonet przyjedzie do Ciebie. Będziesz miał okazję zwyczajnie porozmawiać i dowiedzieć się, jakie możliwości otwiera przed Tobą nasza firma.

Nasze godziny pracy

od pn. - pt.:
sob., ndz. i święta

w godzinach: 10:00 - 20:00
tylko: [telefon awaryjny]

Zgłoszenia awarii lub prośbę o pomoc w sytuacjach wyjątkowej konieczności, Nasi Klienci mogą kierować bezpośrednio do swojego konsultanta, nawet po godzinach pracy firmy.

Państwa konsultant z pewnością będzie w stanie udzielić informacji lub zgłosić problem
technikowi dyżurnemu.

Numer bezpośredni do swojego konsultanta otrzymaliście Państwo wraz z podpisaniem umowy. Znajdziecie go Państwo również w stopce każdego maila otrzymanego od konsultanta oraz
na wizytówce imiennej otrzymanej od konsultanta.

Każdy konsultant, jeżeli nie może podjąć rozmowy w danej chwili, oddzwania na numer,
z którego do niego dzwoniono, kiedy tylko jest to możliwe.


Jeżeli Państwa sprawa jest naprawdę pilna, a konsultant nie mógł podjąć rozmowy, sugerujemy wysłanie dodatkowej wiadomości sms z imieniem i nazwiskiem oraz prośbą o pilny kontakt. Możecie też Państwo, w takiej sytuacji skorzystać z możliwości połączenia z innym dostępnym konsultantem lub z numerem ogólnym Konsultantów Otonet: 510 856 606
Państwa kontakt nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi.

Przypominamy również, że w umowie oraz dokumentach otrzymanych na początku współpracy z naszą firmą, znajduje się specjalny numer telefonu awaryjnego do kontaktu w przypadku awarii lub sytuacji nagłej potrzeby. Ten numer to kontakt do technika dyżurnego i dostępny jest jedynie dla Naszych Klientów, dlatego nie mógł zostać tutaj zamieszczony.

Jeżeli do nas dzwoniłeś...

Nie udało Ci się nawiązać z nami połączenia?
Pamiętaj, że zawsze oddzwaniamy.
Zatem, jeżeli dzwoniłeś i nasz numer był zajęty, możesz mieć pewność, że oddzwonimy najszybciej, jak tylko to będzie możliwe.

Jeżeli Twój konsultant nie odbiera telefonu...
Każdy konsultant, będąc na spotkaniu u Klienta, każdorazowo wyłącza telefon. Po skończonym spotkaniu zawsze oddzwania na numery,
które próbowały się z nim skontaktować w czasie, kiedy był niedostępny.

Autor: Weronika Prymas
Adresy do stron z naszego dawnego artykułu: Microsoft Pozycjonowanie definicja Google Polska Definicja US Definicja www NASK W3C

Otonet Rozwiązania 2011

Apycom jQuery Menus