E
Czytasz:

Profesjonalne Strony Internetowe Poznań

Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 01

22

Lata
doświadczenia

Od 22 lat realizujemy projekty stron internetowych i usług pozycjonowania. Od 9 lat specjalizujemy się w naprawach stron www i usług pozycjonowania.

Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 02

11

Doświadczonych
specjalistów

Poloniści, graficy, programiści i pozycjonerzy. Ekspert zespołu dojeżdża do Klienta na bezpłatną konsultację w sprawie strony www i/lub usług pozycjonowania.

Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 03

167

Przeprowadzonych
napraw stron

Przeprowadzamy zespołowo profesjonalne naprawy stron internetowych, a także usług pozycjonowania. Podejmujemy się napraw stron, które ucierpiały w wyniku ataków na stronę.

Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 04

136

Napraw usług
pozycjonowania

Zespół pozycjonerów, programistów, polonistów i tłumaczy językowych daje możliwości przeprowadzania napraw pozycjonowania PL, EN, DE, RU.

Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 05

538

Obsłużonych
klientów

Od ponad 22 lat realizujemy projekty stron i usług ich profesjonalnego pozycjonowania zarówno w polskim Google, jak i zagranicznych jego wersjach.

Strony internetowe Profesjonalnie i kompleksowo realizowane

Profesjonalne strony internetowe Poznań

Strony internetowe kompleksowo realizowane – dojazd eksperta do Klienta na bezpłatną* konsultację

 

EKSPERT ZESPOŁU DOJEDZIE DO PAŃSTWA FIRMY

KONSULTACJE U KLIENTA

Ekspert..., nie jest handlowcem

Profesjonalne i specjalistyczne wsparcie już od samego początku planowania budowy lub modernizacji strony wymaga oddelegowania do obsługi projektu doświadczonego eksperta, doradcy. W zespole tym zadaniem zajmuje się troje ekspertów, każdy z co najmniej 14-letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów stron internetowych i usług pozycjonowania.

W kontaktach z Klientami unikamy posługiwania się powszechnie niezrozumiałym językiem technicznym.

Z naszego 22-letniego doświadczenia wynika, że zdecydowana większość Klientów nie rozumie i nie lubi języka, jakim posługuje się większość agencji interaktywnych czy informatyków. Nasi Klienci już wiedzą, że usilnie unikamy górnolotnie technicznego języka w każdym kontakcie z Klientami.

Nie wysyłamy ofert mailowych – wysyłamy eksperta na konsultację z Klientem.

To nieodzowne przy tym rodzaju specjalizacji

Oferta zespołu skierowana jest do firm, którym zależy na profesjonalnym, kompleksowym podejściu i realizacji całości projektu strony i/lub usług jej pozycjonowania. Wycenę realizacji projektu zespół ustala po zapoznaniu się ze specyfiką projektu i oczekiwaniami Klienta. Temu celowi służy osobista konsultacja z ekspertem.

Szukasz specjalistów, którzy zajmą się Twoją stroną www?

6 zespołów eksperckich, 11 specjalistów, 3 techników, asystenci, i do tego 22 lata doświadczenia

Piktogram Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 01
Eksperci mobilni i doradcy

Eksperci dojeżdżają do firmy Klienta, osobiście podejmując temat, z jakim zwracają się Państwo do naszego zespołu. Osobista konsultacja z ekspertem to jedyna, słuszna forma zaprezentowania i omówienia możliwości, a przede wszystkim – zbadania Państwa oczekiwań.

Piktogram Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 02
Wyspecjalizowani graficy

Ściśle ukierunkowana specjalizacja w zakresie projektowania wyglądów graficznych stron, lokowania i grupowania nawigacji, projektowanie geometrii, kolorystyk i estetyki prezentacji treści przekłada się na graficzny profesjonalizm w tym zakresie.

Piktogram Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 03
Programiści

Zespół konstruujący struktury widzialne dla przeglądarek i dla wyszukiwarek, jak i narzędzia zarządzania treściami. Zespół stworzył, nieustannie rozwija autorski system zarządzania treściami klienckich stron internetowych.

Piktogram Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 04
Pozycjonerzy

Doświadczony zespół prowadzący działania pozycjonerskie, badania i analizy, wykonujący audyty funkcjonowania usług, optymalizacje stron dla potrzeb pozycjonerskich, opracowujący strategie pozycjonerskie dla stron Klientów.

Piktogram Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 05
Poloniści i tłumacze

Podzespół zajmujący się całością aspektów szeroko rozumianych treści na stronach Klientów. Poza dwiema polonistkami w zespole pracują tłumacze języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Piktogram Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 06
Zespół techników

Podzespół zajmujacy się szeroko rozumianą publikacją treści na stronach klienckich, zarówno kiedy są tworzone, jak i później w etapach ich aktualizacji. Asystują też podzespołom programistów i pozycjonerów.

Naprawy stron

Przebudowy, modernizacje, pełna opieka

Przejmujemy opiekę nad stronami, które padły ofiarami ataków, zostały zdeformowane, uszkodzone, ale i w sytuacjach, w których strona pozostawała długi czas bez opieki technicznej i aktualizacyjnej. Kompleksową i powdrożeniową obsługę możemy zaoferować dzięki poszczególnym, kierunkowym specjalistom zespołu: grafikom, polonistom, programistom, pozycjonerom, tłumaczom językowym.

Naprawy pozycjonowania

W przypadkach nieefektywności usług

Podejmujemy się zespołowego i kompleksowego wsparcia dla stron, na które została nałożona przez Google kara, stron, których prowadzone pozycjonowanie nie przynosi założonych efektów, w sytuacjach, w których konieczne jest wykonanie audytu czy analizy działań prowadzonych przez inną firmę, a także we wszystkich pozostałych sytuacjach związanych z niefunkcjonującym właściwie pozycjonowaniem strony.

Projektowanie stron

Głównie pod ich późniejsze pozycjonowanie

Zespół specjalizuje się w planowaniu i wdrażaniu stron stricte pod pozycjonowanie. Proces obsługiwany jest od początku do końca przez oddelegowanego do opieki nad projektem doświadczonego eksperta. Ekspert jest koordynatorem projektu od samego początku do końca i wiele lat po jego wdrożeniu. Jego doradztwo oraz wsparcie w zakresie opracowań i przygotowań materiałów do strony jest nieocenionym atrybutem usług oferowanych przez zespół.

Usługi pozycjonowania

Przemyślane i zaprojektowane pozycjonowanie

Badamy, analizujemy, opracowujemy, wdrażamy i monitorujemy procesy pozycjonowania stron. Dzięki zapleczom: zespołowi pozycjonerów, programistów, polonistów, a także tłumaczy języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, realizujemy usługi pozycjonowania w wyszukiwarkach polskich i zagranicznych. Gwarantujemy wsparcie i doradztwo eksperta z wieloletnim doświadczeniem, który dojeżdża osobiście do Klientów na konsultacje, aby wspólnie z Klientem opracować strategię pozycjonowania strony.

Domeny internetowe

BadaniA, analizy, wsparcie w rejestracji

Przeprowadzamy badania domen oraz ich analizy na zlecenie Klienta. Weryfikujemy ich historię, status prawny, marketingowy, badamy obciążenia historyczne. Doradzamy i przeprowadzamy kompleksowo procedury cesji, zakupu, zmian danych w rejestrach domen, a także przeprowadzamy zwykłe, standardowe procesy rejestracji domen dla Klienta.

Audyty, badania, analizy

Dla stron i usług pozycjonowania

Audyty efektywności stron oraz ich funkcjonalności, analizy optymalizacji ich struktur kodowych pod kątem optymalizacji i dostosowań do pozycjonowania oraz poprawnego, w pełni funkcjonalnego wyświetlania się na urządzeniach mobilnych. Opracowujemy strategie pozycjonowania w oparciu o analizy zasadności i skuteczności słów kluczowych.

Profesjonalne Strony Internetowe Poznań 08

Zespół specjalizujący się stricte w zakresie stron internetowych i pozycjonowaniu

Unikalne

kompetencje

Ścisła specjalizacja + kompetentny zespół pozycjonerów, programistów, grafików, polonistów i specjalistów od marketingu internetowego

Poznaj zespół...

Strony internetowe dedykowane pod pozycjonowanie

PROFESJONALNE STRONY INTERNETOWE

Niekomercyjne strony dostosowane pod pozycjonowanie

Doradztwo i wsparcie w przygotowaniach materiałów do strony lub jej modernizacji jest domeną jedynie profesjonalnych rozwiązań i takie jako zespół oferujemy. Oddajemy do dyspozycji wsparcie polonisty, pozycjonera, technika zamieszczającego treści na stronach, grafika, tłumaczy językowych i przede wszystkim eksperta, który w osobistym kontakcie z Klientem prowadzi, pilotuje i nadzoruje całość realizacji projektu.

Naprawy, modernizacje, przebudowy, dostosowania stron internetowych i usług pozycjonowania, a także projektowanie nowych stron internetowych i prowadzenie procesów pozycjonowania

Przez 22 lata działalności uczyliśmy się, jak odpowiadać na oczekiwania Klientów i widzimy, jak te oczekiwania ewoluują. W dobie, kiedy ponad 80% rynku firm internetowych stanowią firmy komercyjne, brakuje specjalistów, firm, zespołów specjalistycznych.

Zauważyliśmy już wiele lat temu, że gros Klientów oczekuje i poszukuje specjalistycznej obsługi, specjalistycznych rozwiązań, obsługi na poziomie profesjonalnym i to nie tylko profesjonalnym z nazwy.

Coraz więcej Klientów oczekuje prowadzenia, pilotowania w przygotowaniach materiałów do strony, propozycji unikalnych, nieszablonowych rozwiązań, coraz więcej Klientów oczekuje profesjonalnego doradztwa i konsultacji z doświadczonym ekspertem, a nie wizyty w swojej firmie przedstawiciela handlowego firmy internetowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, o jakich piszemy powyżej, nieustannie się dostosowujemy do tych wykładniczo rosnących oczekiwań wymagających Klientów, oddając do dyspozycji coraz to doskonalsze warianty wsparcia i rozwiązań z zakresu obsługi i realizacji, jak i samych usług.

Strony www Poznań

Profesjonalnie i kompleksowo

Strony internetowe Poznań

Doświadczony zespół techniczny specjalizujący się stricte w stronach internetowych i ich pozycjonowaniu

DOJAZD DO FIRMY KLIENTA NA KONSULTACJE

Konsultacje eksperckie

W obrębie Poznania i okolic ekspert zespołu dojedzie bezpłatnie*

Osobista, bezpłatna* konsultacja z Klientem jest w naszej specjalizacji jedyną słuszną formą kontaktu, którego celem jest omówienie możliwości zespołu i ustalenie, czy i ile jako zespół będziemy w stanie zrobić dla strony Klienta.

Na konsultację z Klientem przyjeżdża doświadczony ekspert zespołu, a nie przedstawiciel handlowy.

Zamiast oferty mailowej - spotkanie z ekspertem

W przypadku charakteru usług, jakie świadczy zespół – to jedyne słuszne rozwiązanie

Aby móc określić, czy jako zespół będziemy przydatni w zagadnieniu, z jakim zwraca się do nas Klient, musimy rzetelnie przeanalizować projekt, poznać oczekiwania Klienta i zdefiniować wspólnie z nim założenia projektu.

Obsługując specjalistycznie, a nie komercyjnie, i kierując do Klientów ofertę przede wszystkim obsługi realizacji projektu, a dopiero później jego wykonanie przez nasz zespół techniczny, decyzje i omówienia projektowe wykonujemy zawsze bezpośrednio z Klientem, dojeżdżając do niego osobiście.

Konsultacje przedprojektowe, projektowe i poprojektowe, jeżeli będą konieczne, nie mogłyby się odbywać drogą mailową. Niewymagające uzgodnienia ustalamy telefonicznie, a maila traktujemy jako narzędzie do przesyłania materiałów i informacji, a nie narzędzie do dialogu.

OSOBISTY DOJAZD EKSPERTA ZESPOŁU DO KLIENTA

Konsultacja z dojazdem

DOJAZD BEZPŁATNY*

 

 

 

Strony internetowe i pozycjonowanie

Ekspert naszego zespołu dojedzie do Państwa

Ekspert dojedzie do Państwa firmy

Realizujemy projekty tylko w oparciu o osobiste konsultacje eksperta z dojazdem do Klienta

Konsultacje z ekspertem – nie z przedstawicielem handlowym

Kompleksowe prowadzenie projektu przez eksperta zespołu

Spotkanie z doświadczonym ekspertem zespołu specjalizującego się ściśle w projektowaniu i obsłudze stron internetowych jest zawsze zupełnie innym spotkaniem niż spotkanie z przedstawicielem handlowym komercyjnej firmy internetowej.

Ekspert zespołu jest ogniwem łączącym zespół techniczny firmy z Klientem. To ekspert wspólnie z Klientem opracowuje i ustala wszystkie elementy strony, a w kolejnych etapach nadzoruje ich wykonanie przez poszczególnych specjalistów: grafików, polonistów, programistów, pozycjonerów, ewentualnie tłumaczy językowych. Pozostaje w nieprzerwanym kontakcie z Klientem długo po wdrożeniu strony, świadcząc wsparcie powdrożeniowe.

Czym jest pierwsza konsultacja z ekspertem?

Konsultacja z ekspertem zespołu w sprawie strony internetowej i/lub jej pozycjonowania

Prosto i czytelnie, szerzej o konsultacji

To często wielogodzinne spotkanie, na które ekspert naszego zespołu bezpłatnie* i osobiście dojeżdża do Klienta. Spotkanie prawie zawsze posiada wiele celów. Pierwszym zawsze będzie z jednej strony poznanie oczekiwań Klienta, z drugiej zaprezentowanie możliwości technologicznych dla zagadnienia, z jakim Klient zwraca się do zespołu.

Kolejnym będzie dopasowanie możliwości do oczekiwań i wspólne stworzenie założeń, a tym samym opracowanie strategii podejmowanych dalej działań. Następnym – wycenienie całości skonfigurowanych wspólnie z Klientem usług.

Jeszcze szerzej, zarówno o pierwszej, bezpłatnej* konsultacji z ekspertem zespołu, jak i o kolejnych, projektowych, poczytacie Państwo w bardzo szczegółowych opisach etapów realizacji usług przez nasz zespół [ link tutaj » ]

Warunki pierwszej, bezpłatnej* konsultacji zostały szczegółowo opisane [ tutaj » ]

Z uwagi na fakt, że jako zespół nie przygotowujemy i nie wysyłamy ofert drogą mailową, konsultacja eksperta z Klientem jest najtrafniejszą i najefektywniejszą z form kontaktu zarówno dla Klienta, jak i dla naszego zespołu.

Więcej o zależnościach cenowych można poczytać [ tutaj » ]

Nietypowo – normalnie

Przyjmujemy założenie, że konsultacja eksperta zespołu z Klientem, poznanie oczekiwań Klienta, wspólne zbudowanie założeń co do wyglądu strony i jej późniejszej promocji w sieci, wsparcie polonisty w zakresie przygotowań materiałów i pozostałe usługi z tej grupy są usługami standardowymi przy profesjonalnym charakterze obsługi realizacji projektu.

Nie jesteśmy typową firmą internetową czy agencją reklamową, jesteśmy zespołem techników wyspecjalizowanych stricte w stronach internetowych i usługach pozycjonowania.

Istniejemy już 22 lata na rynku. W ostatnich latach podjęliśmy trudną decyzję o ścisłej specjalizacji zespołu. Zrezygnowaliśmy ze wszystkich pozostałych kierunków działalności reklamowej i innych usług, jakie świadczyliśmy.

Poszliśmy jeszcze dalej, rezygnując z obsługi, wspierania, pozycjonowania i budowania sklepów internetowych. Realizujemy jedynie projekty ze ścisłego kierunku stron internetowych i pozycjonowania.

Nie wdrażamy i nie obsługujemy nawet sklepów internetowych – ściśle: tylko strony internetowe i usługi pozycjonowania

Jedynym dodatkowym nurtem, z jakiego nie zamierzamy zrezygnować, są media społecznościowe. Są one nieodzownie powiązane z promocją stron w sieci. Obsługą tego kanału promocji stron klienckich w sieci zajmuje się w naszym zespole osobny specjalista.

ZACHĘCAMY DO POCZYTANIA WIĘCEJ O:

Pozycjonowanie
stron internetowych

Szersze opracowanie specjalistów zespołu w aspekcie pozycjonowania
stron internetowych

Przejdź do informacji »

MOŻNA POCZYTAĆ SZERZEJ W TEMACIE:

Naprawa stron internetowych

Szczegółowe informacje w aspekcie napraw stron internetowych i/lub napraw
usług pozycjonowania

Czytaj o tym »

Specyfikacja warunków bezpłatnych konsultacji

Zasady i warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem

Poznaj zasady i warunki oferowanej przez zespół bezpłatnej konsultacji z ekspertem.

Warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem »

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]