E
Czytasz:

Strony internetowe doradztwo

Zespół 11 specjalistów

Strony internetowe doradztwo

Strony internetowe i pozycjonowanie

Konsultacje merytoryczne i techniczne w sprawie strony internetowej i/lub usług pozycjonowania, z dojazdem eksperta zespołu do Klienta

Strony internetowe doradztwo

Zespół 11 specjalistów

Zespół specjalistów

22 lata doświadczenia

Unikalne kompetencje

graficy, programiści, pozycjonerzy, poloniści, tłumacze

Doradztwo merytoryczno-techniczne w zakresie projektowania, budowy, wdrażania i obsługi stron internetowych, jak i połączonych z nimi usług pozycjonowania

Najtańsza strona zrealizowana przez specjalistów
będzie lepsza niż najdroższa komercyjna

Strony realizowane zespołowo różnią się od zwykłych

Zwykłe strony to najczęściej zwykłe, kupione przez twórcę szablony, do których zostają „wrzucone” treści. To skrajnie odległe od poziomu obsługi specjalistycznej, oferowanej przez nasz zespół. Te odległości są tak skrajnie wielkie, że wręcz nieopisywalne.

CO WYRÓŻNIA NASZ ZESPÓŁ SPOŚRÓD INNYCH ZESPOŁÓW?

Nasi eksperci dojeżdżają* do klientów na konsultacje projektowe

Nasi eksperci nie używają stricte technicznego języka w kontaktach z klientami

TECHNICZNY, SPECJALISTYCZNY JĘZYK nasi eksperci zamieniają na przystępny i czytelny, stosując w swoich rozmowach z Klientami powszechnie zrozumiałe zamienniki językowe dla każdego z szeregu technicznych wyrażeń związanych z tematem realizowanego projektu.

Nasze 22-letnie doświadczenie ukazuje, że zrozumienie zagadnień tego rodzaju usług dla osoby niezwiązanej z branżą jest niemożliwe podczas rozmowy, w której ekspert używałby nomenklatury branżowej. Dlatego w kontaktach osobistych i telefonicznych z Klientami eksperci zespołu posługują się innym, przystępnym dla każdego językiem, unikając używania określeń branżowych.

Oferta bezpłatnej* konsultacji z ekspertem, nawet dla firm, które nie są naszymi Klientami, jest dla naszego zespołu możliwością promocji specjalistycznych usług zespołu.

Osobisty kontakt eksperta zespołu z Klientem, poznanie jego oczekiwań i potrzeb w zakresie wsparcia w naprawie lub budowie strony internetowej i/lub usług pozycjonowania, jest kluczem do zaoferowania efektywnego wsparcia.

Jedynie na drodze osobistej konsultacji eksperta, który dojedzie do zainteresowanego ofertą zespołu Klienta, możliwe jest rzetelne i efektywne zaprezentowanie wielowariantowych rozwiązań, jakie nasz podzespół techniczny będzie w stanie zaproponować i wdrożyć dla strony internetowej Klienta.

Doradztwo i wsparcie merytoryczne eksperta podczas planowania i tworzenia strony jest nieodzownym elementem towarzyszącym każdej budowanej lub naprawianej przez nasz zespół stronie.

Wsparcie eksperta i polonisty, konsultacje graficzne, wspólne budowanie nawigacji strony, ustalanie jej geometrii oraz konsultacje pozycjonerskie mające na celu późniejsze zapewnienie stronie należytej wyszukiwalności w Google są etapami, bez których profesjonalna strona nie będzie miała szansy powstać.

Etapy profesjonalnego budowania stron i świadczenia usług powiązanych są częścią składową każdego odpowiedzialnie realizowanego projektu, zarówno strony, jak i usług pozycjonowania.

Pomijanie któregokolwiek z nich czy nieprecyzyjne podejście do jakiegoś z nich jest w stanie zniweczyć sukces całego projektu.

Poznaj etapy obsługi przez zespół » Porozmawiaj z ekspertem »

* Możliwości i warunki bezpłatnych konsultacji zostały szczegółowo zaprezentowane i opisane [ tutaj » ]. Możecie Państwo również głosowo uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat możliwości bezpłatnej* konsultacji z ekspertem, kontaktując się telefonicznie z biurem ekspertów zespołu Otonet, gdzie informacji udzieli asystentka zespołu ekspertów [ kontakt tutaj » ].

Jaka strona ma szansę powstać bez doradztwa?

Kluczowe pytanie z kluczowymi odpowiedziami

Bez wsparcia eksperta ma szansę powstać jedynie strona naśladująca inne strony, nierzadko wykonana w oparciu o szablon, najczęściej nieefektywna, choć może i efektowna.

Wsparcie eksperta – to wsparcie zespołu

Doradztwo i wsparcie: programistyczne, graficzne, marketingowe, pozycjonerskie, polonistyczne

W trakcie procesu planowania, budowy i późniejszej obsługi powdrożeniowej każdy ze specjalistów zespołu podejmuje się działań właściwych dla poszczególnego etapu tego procesu.

W firmach komercyjnych całość procesu przeprowadza najczęściej jeden człowiek. Realizację poszczególnych etapów opiera o gotowe, szablonowe rozwiązania. Klient otrzymuje szablonowe doradztwo, szablonowy wygląd strony, szablonowe zamieszczanie treści, szablonowe pozycjonowanie i w końcu szablonowy efekt, który najczęściej mija się z zakładanym.

Poznaj etapy obsługi przez zespół Otonet »

Kontakt z ekspertem zespołu »

Doradztwo a komercja

W komercyjnym modelu świadczenia usług wdrażania stron internetowych nie ma miejsca na doradztwo. W takim modelu nie występuje nawet projektowanie, bo sprowadza się ono do wyboru jednego z gotowych szablonów dla strony. Treści „wrzuca się” na stronę, a nie je zamieszcza, a pozycjonowanie opiera się o gotowe, upośledzone funkcyjnie mechanizmy, choć w większości przypadków takiej komercyjnej strony zwyczajnie się pod pozycjonowanie nie dostosowuje.

Samoobsługowe tanie strony rządzą się swoimi prawami – główne z nich to cena

Strona musi być uproszczona, jeżeli ma być tania, jednak pod żadnym pozorem nie może stwarzać takiego wrażenia. Dlatego upośledzonym funkcyjnie rozwiązaniom dla stron nadaje się marketingowo polepszające określniki: „profesjonalna”, „dostosowana pozycjonersko”, „specjalistyczna”, „zgodna ze standardami Google”, etc. Jednak żaden specjalista nie wypowie się pochlebnie o takim procederze.

Specyfikacja warunków bezpłatnych konsultacji

Zasady i warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem

Poznaj zasady i warunki oferowanej przez zespół bezpłatnej konsultacji z ekspertem.

Warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem »

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]