E
Czytasz:

Profesjonalna firma tworząca strony internetowe

22 lata doświadczenia

Profesjonalna firma tworząca strony internetowe

Zespół specjalistów od stron internetowych i pozycjonowania

Profesjonalna firma tworząca strony internetowe i świadcząca usługi pozycjonowania

Profesjonalna firma tworząca strony internetowe

Przygotowani technicznie i merytorycznie

Unikalne kompetencje

11 specjalistów

Zespół

Grafików, programistów, pozycjonerów, polonistów, tłumaczy

Profesjonalne tworzenie stron internetowych i realizowanie usług pozycjonowania

NAJWAŻNIEJSZE CECHY CHARAKTERYSTYCZNE ZESPOŁU:

Dojeżdżamy* do klientów na konsultacje

W kontaktach z klientami unikamy technicznego języka

PROSTY i czytelny język komunikacji z Klientem jest dla zespołu kluczem do zrozumienia oczekiwań i potrzeb Klienta oraz kluczem do efektywnego doboru rozwiązań, tak aby były one ściśle dopasowane do wymagań, założeń i konieczności.

Większość Klientów zniesmacza i odraża język branży informatycznej. Jako eksperci skierowani w stronę Klienta usilnie unikamy niezrozumiałego powszechnie języka technicznego, zastępując wszystkie techniczne wyrażenia naturalnymi synonimami. Klientom naszego zespołu obce jest poczucie niezrozumienia podczas rozmowy czy konsultacji technicznej i merytorycznej.

Do osobistej obsługi zamówienia Klienta zespół deleguje eksperta, który osobiście dojeżdża* do Klienta na bezpłatne* konsultacje w sprawie projektu strony i/lub usług pozycjonowania.

Bezpłatna* konsultacja wraz z dojazdem eksperta zespołu do Klienta jest nie tylko formą promocji oferty zespołu. Jest przede wszystkim jedyną słuszną formą obsługi usług specjalistycznych.

Pojęcie „profesjonalny” niezwykle mocno zdewaluowało się w świecie, gdzie bylejakość nosi ten przydomek przy każdej nadarzającej się do tego okazji.

Ci, którzy szukają naturalnie pojętego profesjonalizmu w usługach projektowania i obsługi stron internetowych oraz usługach pozycjonowania, najczęściej natrafiają na przeinaczone zastosowanie tego określnika. My, starannością i zaangażowaniem każdego ze specjalistów naszego zespołu, przywracamy właściwe znaczenie temu wyrażeniu.

Poznaj etapy obsługi przez zespół » Porozmawiaj z ekspertem »

* Bezpłatna konsultacja w sprawie projektu i/lub obsługi strony internetowej, jak i usług pozycjonowania strony internetowej, niezmiennie od 22 lat pozostaje domeną i cechą charakterystyczną podejścia zespołu Otonet do wdrażania i obsługi świadczonych przez zespół usług. Zgodnie z polityką firmy jest ona jedyną słuszną formą promocji usług zespołu. Szczegóły i warunki bezpłatnych konsultacji znajdziecie Państwo [ tutaj» ].

22 lata doświadczenia i unikalne kompetencje

Dla tych z Państwa, którzy oczekują więcej...

Procesy planowania, budowania, wdrażania i późniejszej wieloletniej obsługi powdrożeniowej będą wyglądały i przebiegały inaczej, kiedy będą realizowane przez zespół twórców, a inaczej, kiedy strona będzie tworzona przez firmę komercyjną.

Profesjonalna firma tworząca strony internetowe

Doświadczony zespół: doradcy, programiści, poloniści, graficy, pozycjonerzy

Podczas całego procesu tworzenia strony internetowej, ale i późniejszej jej dalszej obsługi, dostęp do specjalistów z zakresu kreacji wizerunku w sieci jest nieoceniony. Grafik, polonista, programista czy specjalista od pozycjonowania strony to specjaliści, którzy przy tworzeniu profesjonalnej strony są niezwykle pożądani.

Bez ich udziału strona będzie przypominała stronkę stworzoną przez studencika i taką też funkcję będzie spełniała w sieci, choć dla kogoś, kto ocenia strony powierzchownie, może ona nie sprawiać takiego wrażenia. Nie należy jednak zapominać, że stronę tworzy się także dla Google, które przeanalizuje stronę niezwykle wnikliwie i nada jej status odpowiedni jej poziomowi wykonania.

Stronę tworzy się nie tylko dla Twoich Klientów, ale i dla Google

O tym zapomina wielu twórców stron. Powody? Brak specjalizacji, konkurowanie ceną, ale i zdalna obsługa. Pierwsza konsultacja z naszym specjalistą obsługującym projekt to często nawet kilka godzin rozmów. Jak zatem rozmawiać zdalnie? Przez telefon? Dla nas to nie do pomyślenia.

Warto więc być ostrożnym, kiedy ktoś próbuje nas przekonać, że stronę może stworzyć pierwszy lepszy informatyk albo też że można sobie ją zaprojektować i uruchomić samodzielnie.

Naturalnie, że można sobie stronę zbudować samemu, zupełnie tak, jak można samemu wyrwać sobie ząb. Ale nikt tego nie robi, ponieważ powikłania mogą być nieprzewidywalne, a i sam ból, i jak i wszystko powiązane, wydają się w dzisiejszych czasach zwyczajnie niecywilizowane.

Tak samo tworzenie samodzielnie strony w dzisiejszych czasach z pewnością jest niecywilizowane, gdyż może się okazać, że zbuduje się stronę, która będzie Kopciuszkiem wśród innych stron konkurencji.

Zarządzanie swoją stroną i zamieszczanie treści na przygotowanej przez specjalistów, gotowej wyglądowo stronie to już dzisiaj standard. My do tego celu oddajemy autorski system zarządzania stroną kliencką. System jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Występuje w wersji uproszczonej oraz poszerzonej, dzięki czemu stroną będzie mógł zarządzać zarówno wytrawny internauta, jak i ktoś, kto nigdy wcześniej nie podejmował takich działań i nie ma w tym obszarze doświadczenia.

Trzeba by napisać książkę, żeby opisać wszystkie zależności. Nie wszystkie mogą i będą dotyczyły strony, jaką ktoś czytający ten tekst chciałby z nami stworzyć. Dlatego najlepiej umówić się na konsultację ze specjalistą, porozmawiać i poznać wszystkie te zależności, które będą dotyczyły danego, konkretnego projektu.

Kontakt z ekspertem zespołu »

Jak tworzymy strony www? »

Pozycjonowanie stron www »

Miejsce na utrzymanie strony »

Komercja a specjalizacja

Obecnie oba pojęcia się zdewaluowały i zlały ze sobą. Większość komercyjnych firm konkurujących ceną, oferujących nędzne jakościowo usługi wraz z ich obsługą, żeby „przekonać” Klientów do tej jakości, nagminnie i bez pohamowania używa jako określników dla swoich usług pojęć „specjalizacja” i „profesjonalizm”, pozostawiając kluczowe słowo „komercja” w zapomnieniu, tak jakby ono w ogóle nie określało świadczonych przez nich usług.

Specjalizacja zaczyna się tam, gdzie kończy się komercja.

Jeżeli ktoś poszukuje profesjonalnych usług stworzenia i obsługi strony internetowej, w dzisiejszych czasach napotyka na ogromny problem. Wszystkie firmy wydają się być profesjonalne, tanie i oczywiście zupełnie niekomercyjne. Weryfikacja profesjonalizmu firmy następuje najczęściej w trakcie powstawania strony lub po jej powstaniu, najdalej podczas obsługi posprzedażowej, której w przypadku komercji – zwyczajnie nie ma.

Jak odróżnić firmę komercyjną od profesjonalnej?

Niestety nie cena będzie kluczem do takiego odróżnienia. Profesjonalna firma internetowa też będzie miała w swojej ofercie tańsze wersje swoich usług.

Oczywiście będzie różnica w bogactwie takiej oferty. W ofercie firmy komercyjnej w tej samej kwocie otrzymamy bardzo wiele, ale wątpliwej jakości wariantów usługi.

W przypadku niskiej ceny w firmie specjalistycznej otrzymamy niewiele możliwości, ale wysokojakościowych, albo chociaż na należytym poziomie.

Oferta z fusów – wycena mailowa

Kiedy ktoś nie znając Ciebie, Twoich potrzeb i oczekiwań oferuje coś, co jego zdaniem w zupełności Tobie wystarczy lub co gorsza, coś, co jego zdaniem będzie idealne dla Ciebie i niezbędnie Ci potrzebne, traktuje Cię komercyjnie.

Kluczem więc... będzie... podejście do Klienta.

Żaden specjalista nie zaoferuje niczego Klientowi w obszarze strony internetowej i/lub usług pozycjonowania, dopóki precyzyjnie nie pozna oczekiwań i realnych potrzeb Klienta.

Nasze doświadczenie uczy, że rzetelne ustalenie realnych potrzeb i oczekiwań Klienta na drodze wymiany korespondencji mailowej, czy nawet na drodze rozmowy telefonicznej, w większości przypadków jest co najmniej niedoskonałe.

W nawiązaniu do powyższego: nie wysyłamy ofert – wysyłamy eksperta na bezpłatną* konsultację z Klientem.

Specyfikacja warunków bezpłatnych konsultacji

Zasady i warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem

Poznaj zasady i warunki oferowanej przez zespół bezpłatnej konsultacji z ekspertem.

Warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem »

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]