E
Czytasz:

Praca dla studentki filologii germańskiej

Oferta pracy Praca dla studentki filologii germańskiej - doświadczenie niewymagane

Asystentka tłumacza niemieckiego

Jeżeli studiujesz na kierunku germanistycznym...

Przeczytaj uważnie zanim aplikujesz

... poszukujemy studentki kierunku germanistycznego na stanowisko wsparcia dla naszej obecnej koleżanki zajmującej się tłumaczeniami

Rozpocznij pracę na 1/4 - 1/2 etatu, zdobądź doświadczenie, a być może znajdziesz swoje miejsce zawodowe w naszej firmie na długie, długie lata?

Niezależnie od tego, czy jesteś studentką I, II, czy III roku filologii germańskiej, jeżeli tylko masz ochotę rozpocząć pracę dorywczą i już teraz pisać, tłumaczyć, redagować, korygować teksty w języku niemieckim, to możliwe, że ta praca może być spełnieniem Twoich i naszych marzeń.

Co oferujemy?
 • Testy kompetencyjne określające wiedzę i predyspozycje.
 • W zależności od wyniku testów: praktykę zawodową/okres próbny/umowę pracę.
 • Jeżeli Ci się powiedzie w okresie próbnym - pracę do samej emerytury :-) (budujemy stabilny team, który będzie pracował ze sobą latami).
 • Doskonałe warunki pracy (praca w domu, w oparciu o atrakcyjny system zdalnego wsparcia).
 • Refundację kosztów stałych: łącze internetowe, prąd.
 • Najniższe krajowe wynagrodzenie + szerokie możliwości premiowe.
 • Wręcz doskonałą atmosferę w pracy, opartą o wysoką kulturę pracy.
 • Pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy z 22-letnim doświadczeniem.
 • Późniejsze, cykliczne szkolenia rozwojowe, techniczno-merytoryczne.
Wymagania, jakie musisz spełniać:

Wymagane cechy:

 • Niekwestionowana rzetelność, dokładność i odpowiedzialność.
 • Sumienność i samodyscyplina, wymagane do pracy w domu.
 • Wykształcenie średnie oraz rozpoczęte i kontynuowane studia dowolnego kierunku germanistycznego.
 • Nie wymagamy żadnego doświadczenia.
 • Możliwość pracy w domu, w warunkach ciszy i spokoju.
 • Możliwość swobodnego prowadzenia częstych rozmów telekonferencyjnych z koordynatorami realizowanych projektów oraz swoją opiekunką zawodową.
 • Zamieszkanie w odległości nie większej niż 150 km od Gniezna.
Opis stanowiska pracy

Wyłoniona na drodze wnikliwej analizy i szeregu testów osoba, rozpocznie pracę na okres próbny lub w przypadku niejasnych kompetencji, praktykę zawodową.
Ten okres to swoisty sprawdzian umiejętności dopasowania do oczekiwań stylistycznych, zdolności pochłaniania wiedzy, zdobywania doświadczenia, a także sprawdzian osobowości w zakresie rzetelności i dokładności czy odpowiedzialności w zakresie powierzanych zadań i obowiązków na tym stanowisku.
Osoba na tym stanowisku, będzie wdrażać się, aby wspierać naszą obecną koleżankę - tłumacz, zajmującą się tłumaczeniami tekstów na ten język, oraz wspieraniem naszej tłumacz w zakresie pozostałych, mniej wymagających zadań.
Praca związana jest i będzie z wieloletnim projektem, realizowanym przez naszą firmę.

Jeżeli jesteś osobą, jakiej szukamy - aplikuj

Szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji

Podkreślamy to wielokrotnie i podkreślimy ponownie: osoba aspirująca na to stanowisko bezwzględnie musi posiadać cechy osobowości wymienione w wymaganiach, czyli cechy pozwalające na dołączenie do teamu, który odpowiada za wysoką jakość świadczonych dla Klientów usług.

Tylko zgrany team może pracować twórczo i odpowiedzialnie. W naszej firmie pracownicy to najważniejszy kapitał. Jeżeli zatem aspirujesz, żeby do nas dołączyć, sama musisz wiedzieć, jak Twoje cechy i umiejętności będą mogły wzbogacić i uzupełnić ten kapitał.
Musisz być pewna, że będziesz chciała rozwijać je tak szeroko i dynamicznie, jak tylko się da. Wszystko po to, żeby z dnia na dzień wnosić coraz więcej do kapitału, wtedy już Twojej firmy, a firma przetworzy powierzony przez Ciebie kapitał na pieniądze dla Ciebie.

Chcemy też, żebyś od samego początku wiedziała i zakładała, tak jak my, że dążymy do współpracy co najmniej wieloletniej. Jeżeli studiujesz po to, żeby później np. zostać nauczycielką i jest to twoim założeniem życiowym, a w pracy w naszej firmie, upatrujesz jedynie tymczasowego rozwiązania, celem zdobycia doświadczenia, wiedz, że nie znajdziemy wspólnego porozumienia, ponieważ zdecydowanie szukamy osoby do zespołu, na długie lata.

Zatem, jeżeli uważasz, że to Ty jesteś tą osobą, którą powinniśmy wziąć pod uwagę przy naborze na to stanowisko i faktycznie posiadasz wymagane cechy, to czekamy na Twoją niebanalną aplikację, która przekona nas, że to właśnie Ty. Mamy świadomość, że Twoje CV może nie zawierać bogatych treści, ale nie wyobrażamy sobie, żeby styl i estetyka tego dokumentu mogła mieć sobie cokolwiek do zarzucenia, jeżeli aplikujesz na takie stanowisko. Liczymy zatem, że wykażesz się inwencją twórczą i pokażesz, że masz styl i smak oraz, że potrafisz "zrobić coś z niczego". List motywacyjny, jaki zamierzasz napisać musi być Twoją niebanalną, oryginalną wizytówką. Pozostawiamy Ci dowolność interpretacji tego wymagania. Prosimy jednak, żeby list był napisany w języku polskim.

Ponieważ jest to stanowisko bez wymaganego doświadczenia zawodowego, Twój list motywacyjny musi zabłysnąć inwencją, która przekona nas do zwrócenia na Ciebie uwagi. Nie chodzi tu o jakieś nie wiadomo jakie treści, ale o zwykłą, ludzką, autentyczną i otwartą korespondencję, która pozwoli nam ocenić Twoje podejście do poszukiwanej pracy.

Niepełne aplikacje lub aplikacje z banalnym listem motywacyjnym albo, co gorsza, ściągniętym z sieci i wyedytowanym na potrzeby złożenia tej aplikacji, z góry zostaną odrzucone.

Swoją pełną aplikację wraz z aktualnym zdjęciem, opatrzoną w temacie numerem referencyjnym ogłoszenia, wyślij do nas na adres: pokaż adres e-mail.
Aplikacje przesłane na inny adres lub nie zawierające numeru referencyjnego, zostaną automatycznie odrzucone. Prosimy, aby przesłane dokumenty były w odpowiednich formatach do wyboru: word lub pdf.
Jeżeli otrzymasz automatyczną informację zwrotną z naszej skrzynki, będzie to oznaczało, że Twoja aplikacja do nas dotarła i została złożona.

W wyznaczonym, określonym w ogłoszeniu przedziale czasowym, będziemy zapoznawali się z nadesłanymi aplikacjami. Jeżeli wzbudzisz nasze zainteresowanie, szef Działu Technicznego Otonet skontaktuje się z Tobą, najpierw telefonicznie, aby zapytać czy Twoja aplikacja nadal jest aktualna oraz ogólnie porozmawiać o stanowisku. Jeżeli tak się nie stanie, będzie to oznaczało, że Twoje zgłoszenie nie wzbudziło naszego zainteresowania i po zakończeniu procesu rekrutacji zostanie usunięte z naszej bazy zgłoszeń.

Pilna oferta pracy

Oferta pojawiła się z niespodziewanymi okolicznościami, jakie nas wszystkich zastały i których się nie spodziewaliśmy, ponieważ nic nie zwiastowało, że akurat w tym okresie "spadnie" na nasz zespół realizacja wieloletniego, długiego, perspektywicznego projektu niemieckojęzycznego.

Nasza obecna koleżanka-tłumacz, nagle będzie potrzebowała wsparcia. Ba, chyba już nawet potrzebuje go w tym momencie.

Dlatego poszukujemy do zespołu, kolejnej rzetelnej i odpowiedzialnej osoby władającej choć elementarnie językiem niemieckim.

Bez doświadczenia

Zadania jakie zostaną powierzone asystentce naszej koleżanki tłumacz, nie wymagają specjalistycznej wiedzy, czy nie wiadomo jakiego wielkiego doświadczenia językowego lub wypracowanych umiejętności w tłumaczeniach, czy temu podobnych.

Nie chcemy tego ukrywać. Będzie ona wykonywała żmudne zadania, która nie będzie od niej wymagała wspomnianych powyżej umiejętności. Zadania będą związane z przygotowaniem do tłumaczeń, opracowaniem, poukładaniem grup tekstów otrzymanych od zespołu polonistów.

Trudno więc nie będzie, ale łatwo też nie:) Jedno jest pewne: z zadaniami jakie przyjdzie się jej zmierzyć na samym początku, da sobie radę każdy, kto choć w elementarnym stopniu włada językiem niemieckim.

Nasze oferty pracy

Zadaliśmy sobie wiele trudu, aby zredagować opisy stanowisk w bardzo rozbudowany sposób. Trudziliśmy się tak po to, aby jasno określić, jakich osób szukamy na dane stanowisko.

Zależy nam na znalezieniu osób, które potrafią ze zrozumieniem zapoznać się z naszą szczegółowo opisaną ofertą. Szanse na nasze zainteresowanie mają jedynie osoby, które w pełny, oryginalny i wyczerpujący sposób zaaplikują na wybrane stanowisko i to bezwzględnie drogą mailową na adres i w sposób, jaki określiliśmy w ogłoszeniu. Każde inne próby zgłoszeń: osobiste, telefoniczne lub mailowe, na inną niż wyznaczona do tego skrzynkę, z góry będą odrzucane.

Team Techniczny Otonet

Jesteśmy zaangażowani całą swoją wiedzą, doświadczeniem i potencjałem zawodowym we współtworzenie działu, którego misją jest nieustanne zapewnianie usług na bardzo wysokim poziomie.

Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy nie tylko Klientom, ale również ekspertom naszej firmy. Jesteśmy swoistą "kuchnią" Otonet'u. To na nas ciąży obowiązek dostarczenia produktu i usługi bez skazy, aby eksperci mogli go oferować Naszym Klientom, jako pełnowartościowy, profesjonalny produkt.

To ogromna odpowiedzialność, dlatego ludzie, jakich zdecydujemy się włączyć w struktury naszego teamu, muszą reprezentować sobą bardzo wiele, żeby móc sprostać tym wyzwaniom.

Nabory do Teamu Technicznego Otonet

To stanowisko, jest wyjątkowo nietypowe, ponieważ szukamy tylko jednej osoby na to stanowisko, która zostanie z nami najlepiej na zawsze:-)

Obecnie rozpoczynamy minikampanię promującą naszą ofertę przyjęcia odpowiedniej osoby na to stanowisko do naszego teamu.

W okresie poprzedzającym ten moment zbieramy nadsyłane przez Państwa aplikacje, aby w końcowym okresie poprzedzającym ten termin, rozpocząć zapoznawanie się z nimi, celem wyłonienia osób, które chcielibyśmy zaprosić na rozmowy kwalifikacyjne.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na interesujące nas oferty.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o zawarcie stosownej klauzuli w CV, pozwalającej nam gromadzić Państwa aplikacje na potrzeby tej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883.

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]