E
Czytasz:

Webmaster Gniezno

Oferta pracy Jeżeli dysponujesz wiedzą i doświadczeniem, dołącz do profesjonalistów

Webmaster

Szukamy doświadczonej osoby na to stanowisko...

Przeczytaj uważnie zanim aplikujesz

... jeżeli znalazłeś już swoją drogę życia i wiesz, że jesteś webmasterem

Na to stanowisko szukamy kompetentnej i doświadczonej osoby, która dołączy do istniejącego już wiele lat Działu Techników i Webmasterów Otonet. Jeżeli jesteś pewien swojej wiedzy i możesz ją poprzeć wieloletnim doświadczeniem, do tego nie jesteś gburem, marudą, ale wręcz przeciwnie usposobioną osobą, to być może właśnie Ciebie szukamy?

Ofertę tego stanowiska kierujemy do osoby, która biegle porusza się w kodzie HTML i stylach CSS, zna nie tylko ich podstawy, ale zwłaszcza zastosowanie w praktyce.

Co oferujemy?
 • Stabilną pracę z doskonałą możliwością rozwoju zawodowego, w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnią tradycją i doświadczeniem.
 • Pracę do samej emerytury :-)
  (budujemy stabilny team, który będzie pracował ze sobą latami).
 • Doskonałe warunki pracy, (praca w domu).
 • Pełne wyposażenie stanowiska pracy: komputer, biurko, wygodny fotel.
 • Refundację kosztów stałych: łącze internetowe, prąd.
 • W pierwszym roku pracy: 1500 zł netto podstawy + szerokie możliwości premiowe.
 • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, na czas nieokreślony.
 • Wręcz doskonałą atmosferę w firmie, opartą o wzajemny szacunek i koleżeństwo.
 • Nieustanne cykle szkoleń techniczno-merytorycznych.
Nasze wymagania:
 • HTML i CSS w stopniu niekwestionowanym.
 • Elementarna znajomość Photoshop'a.
 • Podstawowa znajomość PHP i Java pozwalająca na implementowanie gotowych, popularnych skryptów funkcjonalnych.
 • Wieloletnie doświadczenie w pracy na takim stanowisku.
 • Bogate portfolio prac własnych.
 • Doświadczenie w kodowaniu stron wg wytycznych pozycjonera.
 • Wysoka kultura osobista.
 • Rzetelność, odpowiedzialność i dokładność na poziomie nie do podważenia.
 • Możliwość pracy w domu, w warunkach ciszy i spokoju.
 • Zamieszkanie w odległości nie większej niż 70 km od Gniezna oraz bezwzględnie w strefie zasięgu sieci Orange.
Obowiązki webmastera

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się kodowaniem stron w oparciu o dostarczony projekt, przygotowany przez naszą panią grafik, w standardach wytyczonych przez szefa działu oraz pozycjonera.

Do dodatkowych obowiązków webmastera będą należały również:

 • Wykonywanie zlecanych, gruntownych modyfikacji już istniejących stron Naszych Klientów.
 • Dostosowywanie innych stron do usługi pozycjonowania, wg wytycznych pozycjonera.
 • Ścisła współpraca z ekspertem prowadzącym dany, realizowany projekt.
 • Raportowanie wykonania zadań w oparciu o system ticketowy.
Co chcielibyśmy, aby kandydat wiedział od samego początku:

Musi to być osoba samodzielna, posiadającą solidne doświadczenie, aby móc rozpocząć pracę bez żadnego przygotowania technicznego.
Mówiąc kolokwialnie: siada i robi.

Webmaster będzie podlegał bezpośrednio pod szefa działu techników i webmasterów. Charakter pracy będzie wymagał od niego rzetelności i dokładności, a co za tym idzie odpowiedzialności za powierzone działania.

Charakter pracy wymaga również posiadania zdolności analitycznego myślenia, łatwego kojarzenia faktów, zapamiętywania oraz ogarniania powierzonych zadań w stopniu niebudzącym żadnych zastrzeżeń. Takich obostrzeń wymaga zdalna praca w domu.

Kilka słów - od szefa działu

Warto się z nimi zapoznać

Wyłoniona osoba rozpocznie okres próbny, w którym będzie mogła pokazać, jak pracuje, dowieść swojej rzetelności, terminowości i odpowiedzialności za powierzone zadania. Ten okres to swoisty test zdolności, umiejętności i kompetencji, a także sprawdzian osobowości webmastera, jako człowieka. Jeżeli dowiedzie tych cech, z pewnością będzie miał szansę rozwijać pozycję zawodową w naszej firmie.

Jeżeli jesteś osobą, jakiej szukamy - aplikuj

Szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji

Nasz dział grafików i webmasterów, dział techniczny nieustannie się rozwijają. Zależy nam, aby aspirująca tu osoba posiadała cechy osobowości pozwalające na dołączenie do teamu, w którym poza rzetelnym i odpowiedzialnym realizowaniem zadań, jest miejsce na dobrze rozumiane koleżeństwo zawodowe i firmowe. W naszej firmie pracownicy to najważniejszy kapitał. Jeżeli zatem aspirujesz, żeby do nas dołączyć, sam musisz wiedzieć, jak twoje cechy i umiejętności będą mogły wzbogacić i uzupełnić ten kapitał. Musisz być pewien, że będziesz chciał rozwijać je, tak szeroko i dynamicznie, jak tylko się da. Wszystko po to, żeby z dnia na dzień wnosić coraz więcej do kapitału, wtedy już Twojej firmy, a firma przetworzy powierzony przez Ciebie kapitał, na pieniądze dla Ciebie.

Swoją pełną aplikację, wraz z aktualnym zdjęciem, opatrzoną w temacie numerem referencyjnym ogłoszenia, wyślij do nas na adres: pokaż adres e-mail. Prosimy, aby przesłane dokumenty były w odpowiednich formatach do wyboru: word lub pdf.
Jeżeli otrzymasz automatyczną informację zwrotną z naszej skrzynki, będzie to oznaczało, że Twoja aplikacja do nas dotarła i została złożona.

W wyznaczonym, określonym w ogłoszeniu przedziale czasowym, będziemy zapoznawali się z nadesłanymi aplikacjami. Jeżeli Twoja osoba wzbudzi nasze zainteresowanie, szef Działu Technicznego Otonet skontaktuje się z Tobą, najpierw telefonicznie, aby zapytać czy Twoja aplikacja nadal jest aktualna oraz ogólnie porozmawiać o stanowisku. Jeżeli tak się nie stanie, będzie to oznaczało, że Twoje zgłoszenie nie wzbudziło naszego zainteresowania i po zakończeniu procesu rekrutacji, zostanie usunięte z naszej bazy zgłoszeń.

Ludzie to nasz kapitał

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie.

Ten poziom to jakość usług oraz jakość obsługi Klientów.
To jest możliwe jedynie dzięki ludziom, którzy taki poziom tworzą.

Szukamy zatem osób gotowych się angażować w utrzymanie i podnoszenie poziomu usług lub obsługi Klientów.

Każda nowa osoba, którą zdecydujemy się przyjąć do firmy, musi spełniać ściśle określone warunki.
W pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę osobowość, kulturę osobistą, a dopiero później wiedzę i doświadczenie.

Nasze oferty pracy

Zadaliśmy sobie wiele trudu, aby zredagować opisy stanowisk w bardzo rozbudowany sposób. Trudziliśmy się tak po to, aby jasno określić, jakich osób szukamy na dane stanowisko.

Szanse na nasze zainteresowanie, mają jedynie osoby, które w pełny, oryginalny i wyczerpujący sposób, zaaplikują na wybrane stanowisko.

Team Techniczny Otonet

Jesteśmy zaangażowani całą swoją wiedzą, doświadczeniem i potencjałem zawodowym we współtworzenie działu, którego misją jest nieustanne zapewnianie usług na bardzo wysokim poziomie.

Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy nie tylko Klientom, ale również ekspertom naszej firmy. Jesteśmy swoistą "kuchnią" Otonet'u. To na nas ciąży obowiązek dostarczenia produktu i usługi bez skazy, aby eksperci mogli je oferować Naszym Klientom, jako pełnowartościowy, profesjonalny produkt.

To ogromna odpowiedzialność, dlatego ludzie, jakich zdecydujemy się włączyć w struktury naszego teamu, muszą reprezentować sobą bardzo wiele, żeby móc sprostać tym wyzwaniom.

Nabory do Teamu Technicznego Otonet

Nasze ogłoszenie jest widoczne na stronie w okresach poprzedzających planowany nabór na wybrane stanowisko.

Obecnie rozpoczynamy minikampanię promującą naszą ofertę przyjęcia odpowiedniej osoby na stanowisko webmastera do naszego teamu. Przewidywany okres, kiedy będziemy chcieli zatrudnić taką osobę, to:
aktualne od zaraz.

Do tego czasu zbieramy nadsyłane przez Państwa aplikacje, aby w końcowym okresie poprzedzającym ten termin, rozpocząć zapoznawanie się z nadesłanymi aplikacjami, celem wyłonienia osób, które chcielibyśmy zaprosić na rozmowy kwalifikacyjne.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na interesujące nas oferty.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o zawarcie stosownej klauzuli w CV, pozwalającej nam gromadzić Państwa aplikacje, na potrzeby tej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883.

Twoje portfolio

Na to stanowisko wymagane jest przesłanie swojego portfolio. Jeżeli nie posiadasz własnej strony www z portfolio i zamierzasz przesłać nam pliki drogą mailową, prosimy, abyś umieścił je w dowolnym miejscu do pobrania i przesłał nam link. Uprzejmie prosimy o niezałączanie do maila plików większych niż 2MB.

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]