E
Czytasz:

Usługi internetowe Poznań

Usługi internetowe Poznań 01

Zespół specjalistówStrony internetowe i pozycjonowanie

Usługi internetowe Poznań

11 specjalistów, 22 lata doświadczenia, dojazd eksperta do Klienta na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania

Gwarantujemy komunikację na wysokim poziomie, pozbawioną języka technicznego. Oferujemy opiekę oddelegowanego każdej sprawie eksperta z wieloletnim doświadczeniem. Zakres tematyki i zagadnień a tym samym zakres obsługi i usług oferowanych przez zespół jest ściśle zawężony wokół stron internetowych i usług pozycjonowania. Jeżeli Państwa strona lub usługi z nią powiązane znajdują się w sytuacji w której niezbędna będzie interwencja specjalistów, w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu telefonicznego z zespołem.

Usługi internetowe realizowane przez zespół specjalistów

Usługi internetowe w Poznaniu

Nasz zespół realizuje usługi internetowe związane ze stronami internetowymi jak i usługami pozycjonowania stron

Nie zajmujemy się żadnymi innymi usługami reklamowymi ani graficznymi. Naszą ścisłą specjalizacją są tylko i wyłącznie strony internetowe i usługi z nimi powiązane.
Nie projektujemy i nie obsługujemy sklepów internetowych.

Zakres obsługi w temacie mediów społecznościowych również zawężamy do stron internetowych i wizerunków firm w sieci. Naszą siłą jest ścisła specjalizacja oraz doświadczony, kompetentny zespół techniczny i ekspercki.

Czytaj więcej o zespole »

To, co wyróżnia nasz zespół spośród innych firm i agencji internetowych, można by zawrzeć w kilku punktach:

  • Specjalizacja – stwarza ona o wiele większe możliwości w wąskim zakresie. Dzięki zawężeniu uzyskujemy jako zespół możliwości wnikliwszego, precyzyjniejszego wgłębiania się w tę konkretną gałąź usług niż każda inna, niekierunkowa agencja, np. reklamowa, zajmująca się stronami internetowymi i innymi usługami reklamowymi. Zawężenie naszej specjalizacji uściśliliśmy do tego stopnia, że zaprzestaliśmy projektowania i wdrażania sklepów internetowych na rzecz ścisłej specjalizacji w zakresie stricte stron internetowych i ich pozycjonowania.
  • Doświadczenie – 22 lata istnienia firmy Otonet, w tym ponad 9 lat jako Zespół Specjalistów Otonet, ze ściśle zawężoną specjalizacją, plasuje nas wśród zespołów specjalistów o sporym stażu w branży i doświadczeniu zawodowym.
  • Unikalne kompetencje – zespół łączy w sobie 6 kierunkowych podzespołów z każdej z kluczowych gałęzi naszej specjalizacji. Każdy z podzespołów to konkretni specjaliści i ich asystenci, z których każdy wnosi do podzespołu, a szerzej zespołu, swój potencjał i zaplecze wiedzy oraz doświadczenia zawodowego. Wspólne realizacje projektów napraw stron, projektów pozycjonerskich, stron internetowych specjalnego przeznaczenia, np. dostosowanych do odbudowy statusu strony w Google, składają się na potencjał zespołowy o unikalnych kompetencjach.
  • Podejście do usług, ich realizacji i obsługi Klienta, w tym sposób prowadzenia rozmów i konsultacji z naciskiem na nieoperowanie górnolotnie technicznym językiem na rzecz zastępowania go powszechnie zrozumiałymi zamiennikami językowymi, zrozumiałymi dla każdego człowieka, niezależnie od branży, w jakiej pracuje czy stopnia wiedzy z zakresu Internetu.
  • Zespołowość i pasja. Rzadko która firma internetowa czy agencja łączy w swoich zasobach potencjał kilku specjalistów z każdego z części składowych nurtu, w jakim się specjalizuje. Nasz zespół łączy w sobie dwu-, trzyosobowe podzespoły: programistyczny, pozycjonerski, techniczny, polonistyczny, graficzny i podzespół tłumaczy.

Poniżej specyfikujemy główne zawężone kierunki specjalizacji zespołu:

Strony internetowe

Planowanie, realizowanie i wdrażanie, utrzymanie, obsługa

W tym wsparcie eksperckie i polonistyczne dla Klientów w obszarze przygotowań materiałów

Klient otrzymuje nie tylko wsparcie merytoryczno-techniczne dla realizowanego projektu, ale i pełną pomoc w zakresie przygotowań materiałów do realizowanego projektu strony. W tym wsparcie polonistki, grafika, pozycjonera, programisty, a dla realizowanych wersji językowych strony – tłumaczy językowych pracujących w naszym zespole.

Więcej o stronach internetowych »

Pozycjonowanie stron internetowych

Przemyślane, strategiczne pozycjonowanie stron

W oparciu o badanie i analizę pozycjonerską z audytem strony internetowej

Zespół Otonet realizuje projekty pozycjonowania i naprawy usług pozycjonowania. Realizujemy proste i złożone projekty pozycjonerskie. Kompetencje i doświadczenie zespołu w tym obszarze wykraczają znacząco poza sztampowe usługi firm komercyjnych. Stajemy się przydatni zwłaszcza w sytuacjach, w których wiedza i kompetencja firmy komercyjnej się kończy.

Szersze informacje o pozycjonowaniu  »

Naprawy stron internetowych

Odbudowa wizerunku strony, przywracanie funkcjonalności po atakach na stronę

Graficy, programiści, poloniści i tłumacze – zespołowe planowanie i realizacja

Przejmujemy opiekę nad stronami zapomnianymi, pozbawionymi opieki, wymagającymi modernizacji, aktualizacji, stronami, które straciły swoją funkcjonalność, ale i takimi, które padły ofiarą ataku hakerskiego lub antypozycjonerskiego.

Usługi napraw stron internetowych »

Naprawy pozycjonowania stron

Audyty, badania, analizy pozycjonerskie, strategie pozycjonowania stron

Zespół specjalistów o unikalnych kompetencjach w obszarze pozycjonowania

Kiedy pozycjonowanie było lub jest prowadzone nieefektywnie, kiedy na stronę Google nałożyło filtr uniemożliwiający pozycjonowanie, jak i w przypadkach ataków antypozycjonerskich oraz pozostałych – służymy zespołowym wsparciem.

Usługi napraw pozycjonowania stron »

Kontakt telefoniczny z Zespołem Ekspertów Otonet

Kontakt z ekspertami

Biuro ekspertów:   510 856 606

Biuro ekspertów » Zamów konsultację »

Gwarantujemy normalną rozmowę bez używania górnolotnie technicznych sformułowań.

W każdej merytorycznej sprawie związanej z usługami i obsługą zespołu Otonet.

Kontakt telefoniczny z Zespołem Technicznym Otonet

Kontakt z technikami

Biuro techników:   510 856 605

Biuro techników » Zamów konsultację »

Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i macie Państwo pytania lub zagadnienia techniczne.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zdecydowanie bardziej niż korespondencję mailową cenimy zwykłą rozmowę.

Prosimy zwrócić uwagę, że godziny pracy poszczególnych zespołów różnią się. Aktualne godziny pracy każdego z zespołów znajdziecie Państwo na podstronach informacyjnych każdego zespołu. Odnośniki do podstron znajdą Państwo pod każdym z numerów telefonów zamieszczonych powyżej.

Dojeżdżamy do Klientów

Ekspert naszego zespołu dojedzie do Państwa firmy na konsultację.

Bezpłatnie* dojeżdżamy na bezpłatną* konsultację w sprawie strony internetowej i/lub usług pozycjonowania, bezpośrednio do firmy Klienta.

Osobista wizyta eksperta, osobista konsultacja stwarza zupełnie inne możliwości niż nawet najbardziej rozbudowana korespondencja mailowa czy nawet długa rozmowa telefoniczna.

Ekspert zespołu Otonet nie jest handlowcem i jego rolą nie jest sprzedaż usług, ale promowanie usług i ich obsługi przez nasz zespół. Doradztwo i wsparcie są naszym kluczowym elementem promocji zespołu.

Zwróć się do specjalistów

Strony internetowe i pozycjonowanie

Jeżeli planujecie Państwo budowę, przebudowę, modernizację strony internetowej lub planujecie zakup czy zmianę strategii pozycjonowania, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Oferujemy bezpłatną* konsultację z ekspertem naszego zespołu, który dojedzie do Państwa, aby ją przeprowadzić. Bezpłatne* konsultacje to nasz sposób na promocję specjalistycznych usług oferowanych przez nasz zespół.

Być może konsultacja z naszym ekspertem okaże się kluczowa, dostarczy Państwu niezbędnych informacji, pomoże w kwestiach wątpliwych i trudnych, jeżeli takie występują dla Państwa strony.

Szczegółowe informacje o warunkach i zasadach bezpłatnych* konsultacji z ekspertem zespołu Otonet znajdziecie Państwo w tym miejscu:

Zasady bezpłatnej konslutacji »

Zachęcamy do wstępnego kontaktu telefonicznego z numerem kontaktowym biura ekspertów zespołu. Asystentka ekspertów umówi dla Państwa konsultację z ekspertem, który dojedzie do Państwa firmy. Możecie też Państwo poprosić o rozmowę telefoniczną z którymś z naszych ekspertów i wtedy ekspert zespołu oddzwoni do Państwa w umówionym, dogodnym dla obu stron terminie. Możecie tez Państwo skorzystać z formularza, za pomocą którego możecie Państwo zgłosić prośbę o kontakt eksperta i przy pomocy poszczególnych pól w formularzu zadeklarować preferowane przez siebie godziny kontaktu zwrotnego ze strony naszego eksperta. Link do formularza znajduje się poniżej:

Formularz zamówienia kontaktu zwrotnego ze strony eksperta zespołu Otonet »

EKSPERT OTONET DOJEDZIE NA KONSULTACJĘ DO PAŃSTWA

Dojeżdżamy do klienta

Dojeżdżamy bezpłatnie* w Poznaniu i okolicy

Zapewniamy pełne, profesjonalne doradztwo bezpośrednio u Państwa w firmie.

Ekspert naszej firmy dojedzie bezpłatnie* do Państwa firmy w promieniu 70 km od Gniezna.

To my dojeżdżamy, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że zdalna obsługa w przypadku tak poważnego tematu, jakim jest strona internetowa, zdecydowanie nie jest rozsądnym rozwiązaniem.

Eksperci zespołu Otonet

Specjaliści w zakresie projektowania i obsługi wizerunku w Internecie

Nasza firma od wielu lat z powodzeniem obsługuje Klientów w zakresie budowania profesjonalnego wizerunku w sieci, począwszy od właściwego image’u aż po zapewnianie mu należytej wyszukiwalności w sieci.

Obsługujemy w kontakcie bezpośrednim, oferując konsultacje bezpośrednio u Klienta z dojazdem eksperta do siedziby firmy Klienta.

Taka obsługa jest gwarancją efektywności strony internetowej, spełniając cel, z jakim strona została zbudowana.

Tylko poważne i analityczne przygotowanie strony internetowej gwarantuje jej późniejsze powodzenie i efektywność w Internecie i tylko w taki sposób będzie ona w stanie spełnić swoją funkcję informacyjną.

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem

Nasze zaplecze techniczne i doświadczenie zespołu są do Państwa dyspozycji.

Zespół Specjalistów Otonet. Siedziba: ul. Mieszka I 16c/12 62-200 Gniezno | Nip: 784-188-92-05 | REGON: 300498918 | tel.: 510 856 606 | www: www.otonet.pl

Bezpłatnie* dojeżdżamy do Klientów

Dojazd do Klienta

Mobilni eksperci zespołu

 

Dojeżdżamy

Bezpośrednio do firmy Klienta

Ekspert naszego zespołu dojedzie do Państwa firmy na osobistą konsultację

Specyfikacja warunków bezpłatnych konsultacji

Zasady i warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem

Poznaj zasady i warunki oferowanej przez zespół bezpłatnej konsultacji z ekspertem.

Warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem »

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]