E
Czytasz:

Asystentka w zespole ekspertów

Oferta pracy Team ekspertów Otonet poszukuje odpowiedniej asystentki

Asystentka w teamie ekspertów

Nie oczekujemy doświadczenia, ale...

Przeczytaj uważnie zanim aplikujesz

... oczekujemy pewnych poszukiwanych cech osobowości koniecznych do efektywnej pracy, takich jak rzetelność, dokładność, uczciwość.

Rozpocznij pracę na 1/4 - 1/2 etatu, zdobądź doświadczenie, a być może znajdziesz swoje miejsce zawodowe w naszej firmie na długie, długie lata?

Niezależnie od tego czy jesteś studentką, czy też ukończyłaś już edukację, jeżeli tylko masz ochotę zacząć od pracy w charakterze dorywczym, a w niedalekiej przyszłości być może na stałe i w pełnym wymiarze godzin dołączyć do zespołu, to możliwe, że ta praca może być spełnieniem Twoich i naszych marzeń.

Co oferujemy?
 • Testy kompetencyjne określające predyspozycje.
 • W zależności od wyniku testów: okres próbny / umowę o pracę.
 • Jeżeli Ci się powiedzie w okresie próbnym - pracę do samej emerytury :-) (budujemy stabilny team, który będzie pracował ze sobą latami).
 • Doskonałe warunki pracy (praca w domu, w oparciu o atrakcyjny system zdalnego wsparcia).
 • Refundację kosztów stałych: łącze internetowe, prąd.
 • Najniższe krajowe wynagrodzenie, później szerokie możliwości premiowe, w kolejnym etapie podwyższone wynagrodzenie i możliwości premiowe, w kolejnych etapach kolejne wzrosty wynagrodzenia oparte o powiększane kompetencje i doświadczenie.
 • Wręcz doskonałą atmosferę w pracy, opartą o wysoką kulturę pracy.
 • Pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy z 22-letnim doświadczeniem.
 • Późniejsze, cykliczne szkolenia rozwojowe, techniczno-merytoryczne.
Wymagania, jakie musisz spełniać:

Wymagane cechy:

 • Niekwestionowana rzetelność, dokładność i odpowiedzialność.
 • Sumienność i samodyscyplina, wymagane do pracy w domu.
 • Wykształcenie min. średnie.
 • Nie wymagamy żadnego doświadczenia.
 • Możliwość pracy w domu, w warunkach ciszy i spokoju.
 • Możliwość swobodnego prowadzenia częstych rozmów telefonicznych i telekonferencyjnych z koordynatorami realizowanych projektów oraz z ekspertami.
 • Zamieszkanie w odległości nie większej niż 150 km od Gniezna. (w pierwszej kolejności pod uwagę będą brane osoby zamieszkałe jak najbliżej Gniezna i Poznania).
Opis stanowiska pracy

Wyłoniona na drodze wnikliwej analizy i testów osoba rozpocznie pracę na okres próbny.
Ten okres to swoisty sprawdzian umiejętności dopasowania się do oczekiwań, zdolności pochłaniania wiedzy, zdobywania doświadczenia, a także sprawdzian osobowości w zakresie rzetelności i dokładności czy odpowiedzialności dotyczących powierzanych zadań i obowiązków na tym stanowisku.
Osoba na tym stanowisku, korzystając ze wsparcia obecnych asystentek i całego zespołu, będzie wdrażać się, aby wspierać naszych ekspertów w zakresie ich pracy.

Do obowiązków asystentek należą między innymi: przygotowywanie opracowań informacyjnych, semantyczne opracowania informacji pozyskanych z sieci i innych repozytoriów wewnątrzfirmowych, przygotowania materiałów do publikacji na stronach internetowych, segregowanie materiałów, zdjęć, dokumentów, wspieranie zarządzania terminarzem eksperta, koordynowanie przepływu materiałów pomiędzy ekspertem a pozostałymi poddziałami, takimi jak: dział polonistyczny, dział tłumaczeń, dział programistyczny, dział pozycjonerów, wspieranie eksperta w obsłudze zleceń i pozostałych zadań.
Praca dodatkowo związana jest i będzie z wieloletnim projektem, realizowanym przez naszą firmę.

Każda z asystentek pracuje zdalnie w swoim domu, kontaktując się z poszczególnymi osobami zespołu drogą telefoniczną, mailową i przy pomocy platformy telekonferencyjnej.

Jeżeli jesteś osobą, jakiej szukamy - aplikuj

Szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji

Podkreślamy to wielokrotnie i podkreślimy ponownie: osoba aspirująca na to stanowisko bezwzględnie musi posiadać cechy osobowości wymienione w wymaganiach, czyli cechy pozwalające na dołączenie do teamu, który odpowiada za wysoką jakość świadczonych dla Klientów usług.

Tylko zgrany team może pracować twórczo i odpowiedzialnie. W naszej firmie pracownicy to najważniejszy kapitał. Jeżeli zatem aspirujesz, żeby do nas dołączyć, sama musisz wiedzieć, jak Twoje cechy i umiejętności będą mogły wzbogacić i uzupełnić ten kapitał.
Musisz być pewna, że będziesz chciała rozwijać je tak szeroko i dynamicznie, jak tylko się da. Wszystko po to, żeby z dnia na dzień wnosić coraz więcej do kapitału wtedy już Twojej firmy, a firma przetworzy powierzony przez Ciebie kapitał na wynagrodzenie dla Ciebie.

Chcemy też, żebyś od samego początku wiedziała i zakładała, tak jak my, że dążymy do współpracy co najmniej wieloletniej. Jeżeli studiujesz po to, żeby później pracować w zupełnie innym zawodzie z kierunku, w jakim się kształcisz, i jest to twoim założeniem życiowym, a w pracy w naszej firmie upatrujesz jedynie tymczasowego rozwiązania celem zdobycia doświadczenia, wiedz, że nie znajdziemy wspólnego porozumienia, ponieważ zdecydowanie szukamy osoby do zespołu na długie lata.

Zatem jeżeli uważasz, że to Ty jesteś tą osobą, którą powinniśmy wziąć pod uwagę przy naborze na to stanowisko i faktycznie posiadasz wymagane cechy, to czekamy na Twoją niebanalną aplikację, która przekona nas, że to właśnie Ty. Mamy świadomość, że Twoje CV może nie zawierać bogatych treści, ale nie wyobrażamy sobie, żeby styl i estetyka tego dokumentu mogła mieć sobie cokolwiek do zarzucenia, jeżeli aplikujesz na takie stanowisko. Liczymy zatem, że wykażesz się inwencją twórczą i pokażesz, że masz styl i smak oraz że potrafisz "zrobić coś z niczego". List motywacyjny, jaki zamierzasz napisać, musi być Twoją niebanalną, oryginalną wizytówką. Pozostawiamy Ci dowolność interpretacji tego wymagania.

Ponieważ jest to stanowisko bez wymaganego doświadczenia zawodowego, Twój list motywacyjny musi zabłysnąć inwencją, która przekona nas do zwrócenia na Ciebie uwagi.
Nie chodzi tu o jakieś nie wiadomo jakie treści, ale o zwykłą, ludzką, autentyczną i otwartą korespondencję, która pozwoli nam ocenić Twoje podejście do poszukiwanej pracy.

Niepełne aplikacje lub aplikacje z banalnym listem motywacyjnym albo, co gorsza, ściągniętym z sieci i wyedytowanym na potrzeby złożenia tej aplikacji, z góry zostaną odrzucone.

Swoją pełną aplikację wraz z aktualnym zdjęciem, opatrzoną w temacie numerem referencyjnym ogłoszenia, wyślij do nas na adres: pokaż adres e-mail.
Aplikacje przesłane na inny adres lub nie zawierające numeru referencyjnego zostaną automatycznie odrzucone. Prosimy, aby przesłane dokumenty były w odpowiednich formatach do wyboru: doc lub pdf.
Jeżeli otrzymasz automatyczną informację zwrotną z naszej skrzynki, będzie to oznaczało, że Twoja aplikacja do nas dotarła i została złożona.

W zaplanowanym wewnątrzfirmowo przedziale czasowym będziemy zapoznawali się z nadesłanymi aplikacjami. Jeżeli wzbudzisz nasze zainteresowanie, skontaktujemy się z Tobą, najpierw telefonicznie, aby zapytać, czy Twoja aplikacja nadal jest aktualna oraz ogólnie porozmawiać o stanowisku. Jeżeli tak się nie stanie, będzie to oznaczało, że Twoje zgłoszenie nie wzbudziło naszego zainteresowania i po zakończeniu procesu rekrutacji zostanie usunięte z naszej bazy zgłoszeń.

Pilna oferta pracy

Oferta pojawiła się z początkiem lutego 2016 roku. Dwie obecne asystentki zespołu w związku z awansem zostały oddelegowane do zadań innych niż wcześniej podejmowane.

W związku z powyższym, rozpoczęliśmy działania zmierzające do wyłonienia nowych asystentek, które przejmą obowiązki asystowania ekspertom.

Poszukujemy do zespołu kolejnych rzetelnych, odpowiedzialnych osób, które po przeszkoleniu i wdrożeniu będą mogły zapewnić wsparcie ekspertom.

Bez doświadczenia

Zadania, jakie zostaną powierzone asystentce ekspertów, nie wymagają specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia.

Do wszystkich oczekiwanych wymagań zostanie ona w sposób szczególny przygotowana i w nie stopniowo wdrażana przez naszą ekspert, jak i cały zespół techniczny.

Trudno więc nie będzie, ale łatwo też nie:) Jedno jest pewne: z zadaniami, jakie przyjdzie się jej zmierzyć na samym początku, da sobie radę każdy, kto choć w elementarnym stopniu ogarnia swoje prywatne obowiązki w przemyślany i zaplanowany sposób.

Nasze oferty pracy

Zadaliśmy sobie wiele trudu, aby zredagować opisy stanowisk w bardzo rozbudowany sposób. Trudziliśmy się tak po to, aby jasno określić, jakich osób szukamy na dane stanowisko.

Zależy nam na znalezieniu osób, które potrafią ze zrozumieniem zapoznać się z naszą szczegółowo opisaną ofertą. Z doświadczenia wiemy, że gros osób poszukujących pracy z ofertami zapoznaje się jedynie pobieżnie, co skutkuje wysyłaniem aplikacji o pracę w sposób mocno odbiegający od przemyślanego.
Takich aplikacji o pracę od zgłaszających się trafia do nas najwięcej.

Szanse na nasze zainteresowanie mają jedynie osoby, które w pełny, oryginalny i wyczerpujący sposób zaaplikują na wybrane stanowisko i to bezwzględnie drogą mailową na adres i w sposób, jaki określiliśmy w ogłoszeniu. Każde inne próby zgłoszeń: osobiste, telefoniczne lub mailowe, na inną niż wyznaczona do tego skrzynkę, z góry będą odrzucane.

Ludzie to nasz kapitał

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie.

Ten poziom to jakość usług oraz jakość obsługi Klientów.
To jest możliwe jedynie dzięki ludziom, którzy taki poziom tworzą.
Szukamy zatem osób gotowych się angażować w utrzymanie i podnoszenie poziomu usług lub obsługi Klientów.

Każda nowa osoba, którą zdecydujemy się przyjąć do firmy, musi spełniać ściśle określone warunki.
W pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę osobowość, kulturę osobistą, a dopiero później wiedzę i doświadczenie.

Team ekspertów Otonet

Jesteśmy wizytówką naszej firmy w relacjach z naszymi Klientami.
Doradzamy, opiekujemy się projektami, rozwiązujemy problemy Klientów, stale pozostając do ich dyspozycji.
Ale przede wszystkim jesteśmy teamem wspaniałych, otwartych ludzi, mocno ze sobą zżytych i zaangażowanych we współtworzenie firmy.

Wraz z teamem techników tworzymy firmę, która jest naszą ideą zawodową.
Specyficzną na rynku, bo otwartą na Klientów, świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie, mającą ogromne uznanie i z roku na rok zdobywającą je w jeszcze większym stopniu.

Nabór do Teamu ekspertów Otonet

Nasze ogłoszenie jest widoczne na stronie w okresach poprzedzających planowany nabór na wybrane stanowisko.

Obecnie rozpoczynamy mini-kampanię promującą naszą ofertę przyjęcia odpowiedniej osoby na stanowisko asystentki ekspertów do naszego teamu.

Przez jakiś czas będziemy przyjmowali oferty, aby w późniejszym etapie podjąć trud zapoznania się z nimi. Po zapoznaniu skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na interesujące nas oferty.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o zawarcie stosownej klauzuli w CV, pozwalającej nam gromadzić Państwa aplikacje na potrzeby tej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883.

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]