E
Czytasz:

Fotograf praca dorywcza Gniezno

Oferta pracy Asystent fotografa do zadań niezłożonych w trybie pracy dorywczej

Młodszy fotograf

Jeżeli jesteś pasjonatem, amatorem fotografii...

Przeczytaj uważnie zanim aplikujesz

... ta oferta skierowana jest bezwzględnie do amatora/amatorki i pasjonata/pasjonatki fotografii, który fotografią zajmuje się hobbystycznie.

Nie musisz być wykształcony w tym kierunku i nie musisz mieć nie wiadomo jakiego portfolio. Nie oczekujemy profesjonalizmu, tylko dążenia do niego, bez znaczenia, czy fotografujesz rok czy lat dziesięć.

Jeżeli szukasz możliwości rozwoju, fotografujesz z pasją, masz też dystans do swoich umiejętności i jesteś szalenie zainteresowany, żeby je rozwijać, a do tego masz możliwości, raz lub najwyżej dwa razy w miesiącu, dorywczo poświęcić jeden cały dzień na całodniową pracę, fotografując z naszym fotografem, to poczytaj dalej. Nie ma dla nas znaczenia jakim dysponujesz sprzętem, jeżeli jesteś w stanie nauczyć się obsługiwać każdy aparat.

Co powinnaś / powinieneś wiedzieć od samego początku

Nie szukamy profesjonalisty. Kiedy mamy takie zlecenia, współpracujemy z profesjonalnym studiem fotograficznym, specjalizującym się w tego typu fotografii. Szukamy amatora/pasjonata do zadań amatorskich.

Jeżeli myślisz, że nie jesteś wystarczająco dobry, żeby się do nas zgłosić, to zupełnie możliwe, że jest to oferta dla Ciebie. Nie oceniaj się sam/sama.
Po prostu wyślij swoją aplikację, wraz z wybranymi zdjęciami i pozwól, że nasz fotograf sam oceni, czy znajdziecie wspólny punkt widzenia.

Co oferujemy?
 • Weryfikację punktu patrzenia pod kątem dopasowania do naszych oczekiwań.
 • Umowę zlecenie lub umowę o dzieło w przypadku każdego zlecenia.
 • Sukcesywność i ciągłość współpracy, a w przyszłości niewykluczoną szerszą współpracę.
 • Dlatego, jeżeli się sprawdzisz, z pewnością będziemy chcieli z Tobą współpracować przez wiele lat, a być może kiedyś zyskasz stałą pracę w naszej firmie.
 • Nieustanne, każdorazowe wsparcie naszego starszego fotografa.
 • Wręcz doskonałą atmosferę w pracy, opartą o wysoką kulturę pracy.
 • Pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy z 22-letnim doświadczeniem.
 • Późniejsze, cykliczne szkolenia rozwojowe, techniczno-merytoryczne.
Wymagania, jakie musisz spełniać:
 • Niekwestionowana rzetelność, dokładność i odpowiedzialność.
 • Nienaganna kultura osobista.
 • Sumienność i gotowość ustawicznego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.
 • Wykształcenie - bez większego znaczenia.
 • Nie wymagamy żadnego doświadczenia komercyjnego.
 • Zamieszkanie w odległości nie większej niż 50 km od Gniezna.
Opis stanowiska pracy

Wyłoniona na drodze wnikliwej analizy osoba będzie miała okazję rozpoczęcia rozłożonego w czasie okresu próbnego. Ten okres to swoisty sprawdzian umiejętności dopasowania do oczekiwań stylistycznych, zdolności pochłaniania wiedzy, zdobywania doświadczenia, a także sprawdzian osobowości w zakresie rzetelności i dokładności czy odpowiedzialności dotyczących powierzanych zadań i obowiązków przez starszego fotografa.

Osoba taka, będzie z jednej strony szkoliła się samodzielnie i przygotowywała się do samodzielnych zadań, które docelowo zostaną jej powierzone po długim okresie przystosowania tematycznego, a z drugiej strony będzie wyjeżdżała z naszym fotografem na sesje do Klientów, ucząc się i zdobywając doświadczenie w zakresie takich zadań.

Kilka słów - od naszego fotografa

Warto się z nimi zapoznać

Zapoznaj się proszę z prezentacją zdjęciową, którą znajdziesz na naszej stronie w segmencie fotografii firmowej. Pomyśl, popatrz i zastanów się, czy jest to nurt, w który chciałbyś/chciałabyś się zagłębić i rozwinąć. Pamiętaj, że szukamy osoby na długie lata, kogoś kto przejmie w pierwszej kolejności najprostsze zlecenia fotograficzne, jakie obecnie zmuszony jestem realizować sam. Jeżeli tak - aplikuj, niczego nie tracisz, a możesz wiele zyskać.

Jeżeli jesteś osobą, jakiej szukamy - aplikuj

Szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji

Podkreślamy to wielokrotnie i podkreślimy ponownie: osoba aspirująca na oferowane przez nas stanowiska, bezwzględnie musi posiadać cechy osobowości wymienione w wymaganiach, czyli cechy pozwalające na dołączenie do teamu, który odpowiada za wysoką jakość świadczonych dla Klientów usług.

Tylko zgrany team może pracować twórczo i odpowiedzialnie. W naszej firmie pracownicy to najważniejszy kapitał. Jeżeli zatem aspirujesz, żeby do nas dołączyć, sama/sam musisz wiedzieć, jak Twoje cechy i umiejętności będą mogły wzbogacić i uzupełnić ten kapitał. Musisz być pewna/pewien, że będziesz chciała/chciał rozwijać je tak szeroko i dynamicznie, jak tylko się da. Wszystko po to, żeby z dnia na dzień wnosić coraz więcej do kapitału, wtedy już Twojej firmy, a firma przetworzy powierzony przez Ciebie kapitał na pieniądze dla Ciebie.

Zatem, jeżeli uważasz, że to Ty jesteś tą osobą, którą powinniśmy wziąć pod uwagę przy naborze na to stanowisko i faktycznie posiadasz wymagane cechy, to czekamy na Twoją niebanalną aplikację, która przekona nas, że to właśnie Ty. Mamy świadomość, że Twoje CV może nie zawierać bogatych treści, ale nie wyobrażamy sobie, żeby styl i estetyka tego dokumentu mogła mieć sobie cokolwiek do zarzucenia, jeżeli aplikujesz na takie stanowisko. Liczymy zatem, że wykażesz się inwencją twórczą i pokażesz, że masz styl i smak oraz, że potrafisz "zrobić coś z niczego". List motywacyjny, jaki zamierzasz napisać, musi być Twoją niebanalną, oryginalną wizytówką. Pozostawiamy Ci dowolność interpretacji tego wymagania.

Ponieważ jest to stanowisko bez wymaganego doświadczenia zawodowego, Twój list motywacyjny musi zabłysnąć inwencją, która przekona nas do zwrócenia uwagi na Twoją osobę. Nie chodzi tu o jakieś nie wiadomo jakie treści, ale o zwykłą, ludzką, autentyczną i otwartą korespondencję, która pozwoli nam ocenić Twoje podejście do poszukiwanej pracy.

Kiedy będziesz załączał zdjęcia, pamiętaj, żeby umieścić je w folderze opatrzonym Twoim imieniem i nazwiskiem i wysłać do nas spakowane. Prosimy, wybierz zdjęcia, jakie chcesz nam pokazać, ale zwróć uwagę, żeby nie były one zbyt wielkich rozmiarów oraz, żeby waga całej paczki zdjęć nie przekraczała rozmiaru 10 MB. Jeżeli posiadasz swoje portfolio w sieci i chcesz, możesz podać nam do niego link. Możesz skorzystać zarówno z pierwszej możliwości jak i z drugiej albo i z jednej i z drugiej. Jakiekolwiek inne formy udostępniania nam portfolio (np. linki do Rapid Share, itp.) nie będą przez nas akceptowane i spowodują pominięcie takiej aplikacji.

Niepełne aplikacje lub aplikacje z banalnym listem motywacyjnym albo, co gorsza, ściągniętym z sieci i wyedytowanym na potrzeby złożenia tej aplikacji, z góry zostaną odrzucone.

Swoją pełną aplikację, wraz z aktualnym zdjęciem, opatrzoną w temacie numerem referencyjnym ogłoszenia, wyślij do nas na adres: pokaż adres e-mail. Prosimy, aby przesłane dokumenty były w odpowiednich formatach, do wyboru: word lub pdf.
Jeżeli otrzymasz automatyczną informację zwrotną z naszej skrzynki, będzie to oznaczało, że Twoja aplikacja do nas dotarła i została złożona.

W wyznaczonym, określonym w ogłoszeniu przedziale czasowym, będziemy zapoznawali się z nadesłanymi aplikacjami. Jeżeli Twoja osoba wzbudzi nasze zainteresowanie, szef Działu Technicznego Otonet skontaktuje się z Tobą, najpierw telefonicznie, aby zapytać czy Twoja aplikacja nadal jest aktualna oraz ogólnie porozmawiać o stanowisku. Jeżeli tak się nie stanie, będzie to oznaczało, że Twoje zgłoszenie nie wzbudziło naszego zainteresowania i po zakończeniu procesu rekrutacji, zostanie usunięte z naszej bazy zgłoszeń.

Szukamy amatora

Amatora fotografii i pasjonata lub amatorki i pasjonatki - dowolnie:-)

Nie szukamy profesjonalisty, bo zadania, jakie chcemy stawiać przed taką osobą wymagają świeżego, niezmąconego rutyną podejścia, spojrzenia.

Wolność myśli, nieramowość to to, co możesz zobaczyć przeglądając nasze miniportfolio fotograficzne w sekcji fotografia firmowa.

Dlatego tak bezwzględnie ważnym jest dla nas, aby była to osoba zdrowo zdystansowana do swoich umiejętności i otwarta na nowe perspektywy widzenia fotografii.

Ludzie to nasz kapitał

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie.

Ten poziom to jakość usług oraz jakość obsługi Klientów.
To jest możliwe jedynie dzięki ludziom, którzy taki poziom tworzą.

Szukamy zatem osób gotowych się angażować w utrzymanie i podnoszenie poziomu usług lub obsługi Klientów.

Każda nowa osoba, którą zdecydujemy się przyjąć do firmy, musi spełniać ściśle określone warunki.
W przypadku tego stanowiska, najważniejszą cechą będzie umiejętność dostosowania się do oczekiwań realizowanych projektów w zakresie dostarczenia takich zdjęć, jakie będą oczekiwane, nawet jeżeli będą odbiegały od kanonów i schematów fotografowania.

Nasze oferty pracy

Zadaliśmy sobie wiele trudu, aby zredagować opisy stanowisk w bardzo rozbudowany sposób. Trudziliśmy się tak po to, aby jasno określić, jakich osób szukamy na dane stanowisko.

Zależy nam na znalezieniu osób, które potrafią ze zrozumieniem zapoznać się z naszą szczegółowo opisaną ofertą. Szanse na nasze zainteresowanie mają jedynie osoby, które w pełny, oryginalny i wyczerpujący sposób zaaplikują na wybrane stanowisko i to bezwzględnie drogą mailową na adres i w sposób, jaki określiliśmy w ogłoszeniu. Każde inne próby zgłoszeń, osobiste, telefoniczne lub mailowe, na inną niż wyznaczona do tego skrzynkę, z góry będą odrzucane.

Team Techniczny Otonet

Jesteśmy zaangażowani całą swoją wiedzą, doświadczeniem i potencjałem zawodowym we współtworzenie działu, którego misją jest nieustanne zapewnianie usług na bardzo wysokim poziomie.

Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy nie tylko Klientom, ale również ekspertom naszej firmy. Jesteśmy swoistą "kuchnią" Otonet'u. To na nas ciąży obowiązek dostarczenia produktu i usługi bez skazy, aby eksperci mogli go oferować Naszym Klientom, jako pełnowartościowy, profesjonalny produkt.

To ogromna odpowiedzialność, dlatego ludzie, jakich zdecydujemy się włączyć w struktury naszego teamu, muszą reprezentować sobą bardzo wiele, żeby móc sprostać tym wyzwaniom.

Nabory do Teamu Technicznego Otonet

Nasze ogłoszenie jest widoczne na stronie w okresach poprzedzających planowany nabór na wybrane stanowisko.

Obecnie rozpoczynamy minikampanię promującą naszą ofertę przyjęcia odpowiedniej osoby na to stanowisko.

W okresie poprzedzającym ten moment zbieramy nadsyłane przez Państwa aplikacje, aby w końcowym okresie poprzedzającym ten termin, rozpocząć zapoznawanie się z nadesłanymi aplikacjami, celem wyłonienia osób, które chcielibyśmy zaprosić na rozmowy kwalifikacyjne.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na interesujące nas oferty.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o zawarcie stosownej klauzuli w CV, pozwalającej nam gromadzić Państwa aplikacje, na potrzeby tej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883.

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]