E
Czytasz:

Profesjonalne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Profesjonalne Pozycjonowanie Stron Internetowych 01

22

Lata
doświadczenia

Od 9 lat w ścisłej specjalizacji w zawężonym obszarze: tylko strony internetowe i pozycjonowanie.

Profesjonalne Pozycjonowanie Stron Internetowych 02

11

Specjalistów
o unikalnych
kompetencjach

3-osobowy podzespół pozycjonerów wspierający się pozostałymi podzespołami: programistów, polonistów, tłumaczy.

Profesjonalne Pozycjonowanie Stron Internetowych 03

167

Przeprowadzonych
napraw
usług
pozycjonowania

W przeciągu ostatnich 9 lat specjalizacji kierunkowej przeprowadziliśmy szereg napraw pozycjonerskich dla wielu stron zwracających się do nas Klientów.

Profesjonalne Pozycjonowanie Stron Internetowych 04

2450

Pozycjonowanych
polskich fraz

Pozycjonujemy w polskim Google i dla wersji językowych stron naszych Klientów w obcojęzycznych wersjach wyszukiwarki.

Profesjonalne Pozycjonowanie Stron Internetowych 05

1230

Pozycjonowanych
fraz EN, DE, RU

Posiadamy w zespole mały podzespół tłumaczy, dzięki którym nasi pozycjonerzy z powodzeniem prowadzą procesy obcojęzycznego pozycjonowania.

Specjaliści od pozycjonowania stron internetowych

UNIKALNE KOMPETENCJE

22 lata doświadczenia | 3-osobowy podzespół pozycjonerów + wsparcie polonistów, programistów, techników, tłumaczy językowych

1. Naprawy

Usług pozycjonowania

Przejmujemy opiekę nad stronami, które doświadczyły lub doświadczają okresowych lub trwałych problemów z pozycjonowaniem, w tym nad stronami, na które została nałożona kara ze strony Google, jak i stronami, które padły ofiarą depozycjonowania, czyli nielegalnych praktyk osób lub firm zewnętrznych zmierzających do sztucznego obniżania wartości pozycjonowania realizowanego dla strony.

Prowadzimy złożone proceduralnie i technicznie procesy naprawcze, których nie potrafią, nie mogą lub najczęściej nie chcą prowadzić komercyjne firmy pozycjonujące w sytuacji, w której Google zdyskwalifikowało podejmowane przez nich działania pozycjonerskie wobec danej strony.

2. Pozycjonowanie

Stron internetowych

Planujemy i prowadzimy procesy pozycjonowania stron internetowych. Projekty pozycjonowania realizujemy w oparciu o osobistą konsultację eksperta z Klientem, badanie i analizę pozycjonerską, audyt strony (jeżeli ta już istnieje), opracowanie strategii pozycjonowania, wdrożenie mechanizmów pozycjonowania i w końcu samo pozycjonowanie dla strony wraz z nadzorem specjalisty i monitoringiem dla tego procesu.

Tylko zgodnie z zasadami określonymi przez Google. Tylko nieagresywne, organiczne pozycjonowanie, realizowane i prowadzone przez ludzi – nie roboty. Tylko w oparciu o budowanie reputacji strony w Google, a nie w oparciu o kreowanie fikcyjnej popularności strony.

Profesjonalne Pozycjonowanie Stron Internetowych 06

3-osobowy podzespół

Minizespół w zespole

Z 22-letnim doświadczeniem

Zespół

O unikalnych kompetencjach

MAŁY, 3-osobowy zespół pozycjonerów z mocnym zapleczem wsparcia ze strony zespołów: programistów, polonistów, techników i tłumaczy.

Porozmawiaj z ekspertem
Zespół pozycjonerów Otonet

Naprawy i reanimacje pozycjonowania

9 lat specjalizacji | 22 lata doświadczenia

Kiedy pozycjonowanie przestaje działać, zaczynają się problemy z efektywnością prowadzonych procesów pozycjonowania, kiedy firma dotychczas pozycjonująca rozkłada ręce, a Google nakłada karę na stronę, Klient zmuszony zostaje do poszukania specjalistów realizujących procesy naprawcze dla stron internetowych.

Pomagamy w sytuacjach, w których działania innej firmy pozycjonerskiej nie przynoszą rezultatów lub doprowadziły do zaniku wcześniejszych rezultatów albo usunięcia strony z Google. Przejmujemy opiekę nad stronami „porzuconymi”*.

Razem z programistami, polonistami, technikami i tłumaczami przeistaczamy się z podzespołu w „nadzespół”. Mając wsparcie techniczne, polonistyczne i językowe, mamy potencjał, żeby podejmować się trudnych zadań naprawczych dla stron z uszkodzonym pozycjonowaniem polskim, ale i obcojęzycznym.

* Porzucanie pozycjonowanej strony, a tym samym Klienta, w sytuacjach utrudnień w pozycjonowaniu, jest procesem charakterystycznym dla firm pozycjonujących w oparciu o zasadę: „Klient płaci za efekt”. Zatem efekt ten należy osiągnąć jak najszybciej, żeby Klient zaczął płacić. Niestety, najczęściej stosując metody agresywnego pozycjonowania, którego Google strasznie nie lubi i piętnuje, beznamiętnie nakładając karę na taką stronę w postaci filtra pozycjonowania. Kiedy dla komercyjnej firmy pozycjonującej efekt staje się niemożliwy do osiągnięcia prostymi metodami lub występują utrudnienia w pozycjonowaniu, prawie zawsze porzuca ona taką stronę. Klient wówczas, zgodnie z umową, nie ponosi kosztów pozycjonowania, ale też jego strona nie uzyskuje żadnych efektów. Jeżeli porzucenie trwa zbyt długo, może doprowadzić do wielu trudno odwracalnych konsekwencji, włącznie z nałożeniem przez Google mocniejszego lub trwałego filtra na stronę.
Co jest powodem tego powszechnego procederu porzuceń stron przez komercyjne firmy pozycjonujące?
Podejmowanie działań naprawczych w przypadku wystąpienia utrudnień w pozycjonowaniu jest dla firmy pozycjonującej w oparciu o zasadę: „Klient płaci za efekt” najzwyczajniej nieopłacalne, bo nie mieści się w budżecie usługi. Dodatkowo działania naprawcze i odbudowywanie zaufania Google najczęściej trwają miesiącami. Jako że „Klient płaci za efekt”, a nie za naprawy – nikt z komercyjnej firmy pozycjonującej nie zaproponuje mu dopłaty do usługi, która nie przyniesie efektów.

Profesjonalne Pozycjonowanie Stron Internetowych 07

3 osoby + 7 osób wsparcia

Zespół pozycjonerów

22 lata doświadczenia

Zespół...

z unikalnymi kompetencjami

Trzech pozycjonerów wspieranych przez podzespoły: programistyczny, polonistyczny, podzespół tłumaczy i techników asystujących.

Porozmawiaj z ekspertem
Zespół pozycjonerów Otonet

Pozycjonowanie stron internetowych

W oparciu o badania, analizy i opracowanie strategii

Sukces pozycjonowania jest ściśle powiązany z kompetencjami i doświadczeniem zespołu, który je opracowuje, wdraża i realizuje. Zespołu, dla którego nie liczy się szybki, tylko długotrwały efekt działań pozycjonerskich. Od zespołu, który realizowane działania opiera o zalecenia Google i nie naraża strony na ukaranie przez wyszukiwarkę za agresywne pozycjonowanie.

Pozycjonowanie strategiczne jest odwrotnością pozycjonowania komercyjnego. Jest planowane i opracowywane w oparciu o badania i analizy, realizowane przez człowieka, a nie roboty, cechuje je gwarancja – nie szybkości osiągnięcia pozycji – ale bezpieczeństwa strony.

Dla Klientów, którzy wypróbowali już tanie pozycjonowanie oferujące „tak wiele za tak niewiele”, najważniejszą sprawą będzie znalezienie kompetentnych i doświadczonych specjalistów o ugruntowanej reputacji, którym bez lęku o konsekwencje ich działań powierzą swoją stronę.

* Pozycjonowanie strategiczne różni się od pozycjonowania komercyjnego kierunkiem i celem. W pozycjonowaniu strategicznym kluczową rolę odgrywa oparta o badania i analizy strategia, gwarantująca stabilne, bezpieczne pozycjonowanie, przynoszące efekty wieloletnie, niekoniecznie szybkie, ale wysoce efektywne. Ten rodzaj pozycjonowania możliwy jest do realizowania jedynie przez ludzi, nigdy nie przez roboty pozycjonujące. Prowadzenia strategicznych kampanii pozycjonerskich podejmie się jedynie doświadczony zespół mający odpowiednie zaplecza i kompetencje. Żaden samodzielny pozycjoner, jak i żadna z firm komercyjnych nie zaoferuje i nie zrealizuje pozycjonowania opartego o analizę, zaplanowanie strategii, doradztwo klienckie. W komercji usługowej nie ma na to zarówno czasu, jak i środków, dlatego co najwyżej stwarza się pozory przeprowadzonych analiz, czasem nawet obejmujące ładne, kolorowe wykresy z pseudoaudytu wykonanego przez generator. Tak opakowane usługi nazywa się później szumnie „profesjonalnymi” i faktycznie, pokrętnie zaprezentowane w budzący wiarygodność sposób, bardzo wiarygodnie je imitują.

?

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Jak przebiegają etapy obsługi?

Zapoznaj się z szerszym opisem etapów obsługi usług. Jeżeli wolisz rozmawiać zamiast czytać, chwyć za telefon i po prostu do nas zadzwoń. My również zdecydowanie bardziej wolimy rozmawiać.

Bezpłatna* konsultacja z ekspertem

Konsultacje eksperckie w sprawie pozycjonowania

Ekspert naszego zespołu bezpłatnie* dojedzie do Twojej firmy (*w promieniu 70 km od Gniezna)

Profesjonalne Pozycjonowanie Stron Internetowych 08

Konsultacje eksperckie

Doradztwo z dojazdem

22 lata doświadczenia

Konsultacje

Eksperckie z dojazdem do klienta

Ekspert naszego zespołu dojedzie do Twojej firmy na konsultacje w sprawie naprawy lub budowy Twojej strony internetowej lub usług pozycjonowania.

Doradztwo i wsparcie eksperta

Dojeżdżamy, konsultujemy, wdrażamy

obsługujemy tylko w kontakcie bezpośrednim

Stricte techniczna ekipa zespołu pozycjonerów nie podejmuje kontaktu bezpośredniego z Klientami. Do konsultacji i obsługi projektów pozycjonowania stron oddelegowaliśmy dwoje najbardziej komunikatywnych i doświadczonych ekspertów naszego zespołu: Weronikę Prymas (15 lat doświadczenia) oraz Grzegorza Gawadzińskiego (22 lata doświadczenia). Możesz o nich szerzej poczytać [ tutaj » ]

Usilnie unikamy górnolotnego technicznie języka*. Nasi eksperci latami zdobywają i doskonalą umiejętności rozmawiania o złożonych technicznie zagadnieniach w zrozumiałym dla każdego języku, sposobie i formie.

Tylko efektywne porozumienie z Klientem przyniesie efekty w pozycjonowaniu. To Klient najlepiej zna swoją branżę. Zaplanowanie wspólnie z Klientem i poprowadzenie rozsądnej kampanii pozycjonerskiej dla strony klienckiej możliwe jest tylko na drodze osobistej konsultacji z właścicielem strony. Ekspert osobiście musi poznać oczekiwania Klienta, specyfikę firmy, dopytać o ewentualności, przedstawić możliwości. Słuszne decyzje podejmuje się jedynie w oparciu o pełne informacje. Misją i obowiązkiem eksperta jest dostarczyć Klientowi pełne informacje i odebrać informacje zwrotne.
Takiej konsultacji nie da się efektywnie przeprowadzić telefonicznie, a już na pewno nie drogą mailową.
Jako że nie da się jej również prowadzić, operując wzniosłym technicznie językiem, zwyczajnie go unikamy.

Porozmawiaj z ekspertem »Poznaj warunki bezpłatnej konsultacji »

* Mamy świadomość, że dla większości osób rozmowa z informatykiem, programistą czy pozycjonerem jawi się jako niezrozumiała wymiana słów, jak i że w większości przypadków jest to poparte uzasadnionymi obawami wynikającymi z doświadczeń, jakie mają z takich kontaktów. Z tego powodu nasi eksperci usilnie nie używają takiego języka podczas konsultacji z klientem.

Specyfikacja warunków bezpłatnych konsultacji

Zasady i warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem

Poznaj zasady i warunki oferowanej przez zespół bezpłatnej konsultacji z ekspertem.

Warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem »

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]