E
Czytasz:

Specjaliści od stron internetowych

22 lata doświadczenia

Specjaliści od stron internetowych

Specjalizacja: Specjalistyczne strony internetowe i pozycjonowanie

Ściśle ukierunkowany i zawężony zakres specjalizacji: strony internetowe i pozycjonowanie

Specjaliści od stron internetowych

Zaawansowane kompetencje zespołu

Wiedza i doświadczenie

11 specjalistów

Zespół

z unikalnymi kompetencjami

Profesjonalne tworzenie stron internetowych i realizowanie usług pozycjonowania

Prostota dialogu, normalny język rozmowy

Rozmawiamy prostym językiem

Nasi eksperci w prowadzonych konsultacjach usilnie unikają górnolotnych technicznie sformułowań. Rozmawiamy prostym i zrozumiałym dla każdego językiem. Tylko taka forma dialogu stwarza możliwości porozumienia.

NA TLE INNYCH NASZ ZESPÓŁ WYRÓŻNIAJĄ DWIE GŁÓWNE CECHY:

Bezpłatne* konsultacje eksperckie

Unikanie języka technicznego w relacjach z klientami

„Tajemny” język techniczny, używany w branży stron internetowych i usług pozycjonowania nasi eksperci naginają do stopnia, który staje się bezproblemowo zrozumiały dla każdego bez wyjątku.

Stosowanie zamienników językowych dla określeń technicznych znacząco ułatwia rozmowę i powoduje, że ekspert naszego zespołu zostanie zrozumiany przez każdego i to bez wyjątku. Choć oczywiście wśród specjalistów z branży pewne stosowane przez naszych ekspertów zamienniki znaczeniowe dla określeń typu: keywords, SEO, optymalizacja, anchor, backlinks itd. powodują uśmiech i konsternację. Nasza oferta jednak nie jest skierowana do specjalistów z branży, a do właścicieli firm, którzy w zdecydowanej większości przypadków nie posługują się tą nomenklaturą.

W kontaktach z Klientami posługujemy się zrozumiałym dla każdego językiem pozbawionym „wzniosłych technicznie” sformułowań. Osobiście dojeżdżamy* do Klienta i doradzamy. Ekspert zespołu bezpłatnie* dojedzie na konsultację projektową.

Dojazd eksperta zespołu do Klienta w znaczący sposób wyróżnia nas na tle pozostałych firm. Oferując bezpłatną* konsultację w sprawie strony internetowej i/lub pozycjonowania i oddelegowując do tego celu nie handlowca – którego celem jest „sprzedać stronę” – ale eksperta zespołu, którego zadaniem jest doradztwo i przedstawienie możliwości wielowariantowych, plasujemy się w czołówce firm tego rodzaju w regionie.

Jako specjaliści od stron internetowych i usług pozycjonowania nie wyobrażamy sobie świadczyć usług specjalistycznych bez osobistego wsparcia eksperta zespołu – dla Klienta.

Naszą specjalizacją są specjalistyczne strony internetowe budowane pod wymagające zastosowania pozycjonerskie, głównie do zadań związanych z prowadzonymi procesami naprawczymi dla usług pozycjonowania, czy zadań związanych z nieszablonowym pozycjonowaniem strategicznym.

Mocno zawężona specjalizacja, czyli taka, w której wycofaliśmy się nawet z projektowania, wdrażania i obsługi sklepów internetowych czy portali. W obszarze naszych doskonaleń pozostały tylko i wyłącznie strony internetowe. Obecnie zmierzamy jeszcze dalej, dążąc do jeszcze głębszego zawężenia także i w tej gałęzi, tak aby nasza specjalizacja stała się jeszcze bardziej ukierunkowana.

Poznaj etapy obsługi przez zespół » Porozmawiaj z ekspertem »

* Oferujemy bezpłatny* dojazd eksperta zespołu na bezpłatną* konsultację ekspercką zarówno w sprawie budowy czy naprawy strony internetowej, jak i planowania i obsługi usług pozycjonowania stron. Szczegółowe opisy dot. warunków takich konsultacji zostały przez nasz zespół opisane szczegółowiej [ tutaj » ].

Specjalistyczne strony internetowe – w jakim zakresie?

Poszerzony opis zakresu specjalizacji zespołu

Specjalistyczne w zakresie dostosowań do pozycjonowania strategicznego i reanimacyjnego

Zespół pozycjonerów z 22-letnim doświadczeniem

Wspierany przez: programistów, polonistów, tłumaczy językowych

Zespół pozycjonerów jest tak naprawdę podzespołem całego zespołu technicznego firmy. Dzięki możliwości korzystania ze wsparcia programistów, polonistów, a także – w przypadkach pozycjonowania zagranicznego i innojęzycznych wersji stron – ze wsparcia tłumaczy językowych pracujących w zespole, możemy wspierać i realizować niezwykle trudne projekty stron i usług pozycjonowania, w tym pozycjonowania innojęzycznego, najczęściej w Google.de, Google.ru, i oczywiście Google.com.

Strony dla klientów, ale i dla Google

Kiedy strona pada ofiarą ataku, kiedy otrzymuje karę od Google za niewłaściwe pozycjonowanie i traci swój status oraz przywileje w wyszukiwarce do takiego stopnia, że Google zaniża wyniki jej wyszukiwania lub nawet uniemożliwia jej dalsze pozycjonowanie, nakładając karny filtr, wówczas właściciel strony zmuszony jest poszukać specjalistów, którzy w umiejętny i zgodny ze sztuką sposób odbudują status strony oraz przywrócą jej pożądaną funkcjonalność w obszarze jej wyszukiwania.

Odbudowa statusu strony i wnioskowanie o zdjęcie przez Google karnego filtra ze strony możliwe jest jedynie na drodze gruntownej przebudowy jej struktur.

Właściciel strony, na którą Google nałożyło karny filtr, zmuszony jest szukać specjalistów, którzy we właściwy dla sytuacji sposób odbudują stronę, jej status i jej wizerunek w Google.

Kiedy potrzebna będzie strona specjalistyczna?

Specjalistycznie wykonana czy też specjalistycznie przebudowana pod kątem specjalistycznego pozycjonowania naprawczego strona wymaga, aby budowali lub przebudowywali ją specjaliści, którzy poprowadzą pozycjonowanie naprawcze.

Specjalistyczne wykonanie strony będzie także niezbędne w sytuacji, w której Klient oczekuje specjalistycznego pozycjonowania, np. pozycjonowania strategicznego lub pozycjonowania zagranicznego.

Strony wykonane tradycyjnymi, komercyjnymi metodami, oparte o oklepane szablony, jak i oparte o zwykłe rozwiązania komercyjne dla tworzenia stron tanich i „szybkich”, nie znajdą zastosowania przy wymaganiach wyższych niż przeciętne.

Kontakt z ekspertem zespołu »

Jak tworzymy strony www? »

Pozycjonowanie stron www »

Miejsce na utrzymanie strony »

Kiedy zwykła strona to za mało

Coraz częściej pojawiają się sytuacje, w których firma potrzebuje ponadstandardowych rozwiązań dla swojej strony internetowej, czy to z zakresu funkcjonalności programistycznych, czy też z zakresu pozycjonerskiego.

Tam, gdzie tania i komercyjnie wykonana strona „nie daje rady”, tam pojawia się potrzeba strony specjalistycznej.

Tak jest w każdym przypadku, w którym zwyczajna strona nie spełnia już swoich założeń i staje się niefunkcjonalna.

Tak staje się w przypadkach, w których potrzeba wdrożenia ponadstandardowych, rozbudowanych rozwiązań programistycznych na stronie i tak samo staje się w przypadkach, w których zaistnieje konieczność wdrożenia specjalistycznych rozwiązań pozycjonerskich dla strony.

Nasz zespół specjalizuje się w stronach specjalistycznych z zakresu zaawansowanych funkcjonalności przeznaczonych pod pozycjonowanie.

Strona przeznaczona pod pozycjonowanie musi posiadać szereg niestandardowych funkcjonalności do wykorzystania podczas jej niestandardowego, specjalistycznego pozycjonowania.

Nie jest możliwe wdrożenie specjalistycznych i zaawansowanych rozwiązań dla strony, która została skonstruowana w uproszczony sposób, ponieważ jej struktura również została uproszczona podczas samego procesu jej budowy.

Strona przeznaczona pod pozycjonowanie specjalistyczne lub strategiczne musi zostać w odpowiedni sposób skonstruowana. Takich zabiegów podejmują się jedynie doświadczeni specjaliści, najczęściej zespołowo.

Zaplanowanie, opracowanie i zbudowanie zaawansowanej specjalistycznie strony wymaga wiedzy oraz doświadczenia z zakresu budowania i wdrażania takich rozwiązań. Wiedza ta jest tak rozległa, że najczęściej tego rodzaju strony realizowane są zespołowo, gdzie każdy specjalista z zespołu, będąc ekspertem w swojej gałęzi, podejmuje się realizacji danej składowej takiego projektu.

Specyfikacja warunków bezpłatnych konsultacji

Zasady i warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem

Poznaj zasady i warunki oferowanej przez zespół bezpłatnej konsultacji z ekspertem.

Warunki bezpłatnej konsultacji z ekspertem »

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]