E
Czytasz:

Asystentka techniczna Praca w firmie internetowej

Oferta pracy Zapewniamy szkolenia, praktykę zawodową, a później stałą pracę w naszej firmie.

Asystentka techniczna

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, ale...

Przeczytaj uważnie zanim aplikujesz

... musisz spełniać cały szereg innych wymagań i posiadać cechy, jakie zagwarantują i Tobie i firmie, że bez problemu ogarniesz swoje zadania.

Osoba nietechniczna w dziale technicznym to wyzwanie dla obydwu stron - jednak celowo szukamy osoby nietechnicznej do zadań okołotechnicznych.

Jeżeli jesteś młodą, spokojną i rozważną dziewczyną, szukającą swojego miejsca w życiu zawodowym, szukającą firmy, z którą zwiążesz się najlepiej do emerytury, do tego sumienność i rzetelność masz "we krwi", to być może ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego szukamy osoby nietechnicznej i bez doświadczenia?

Ponieważ rozpoczynamy pracę nad nowym, rozłożystym projektem, nad którym opiekę ma przejąć właśnie taka osoba. Musi to być osoba nieprzesiąknięta "naleciałościami" nabytymi w innej firmie z podobnej branży, a najlepiej osoba, która jeszcze nigdzie nie pracowała na stałe.

Specyfika projektu wymaga świeżego podejścia i wykonywania zadań ściśle wg wytycznych, otrzymywanych od koordynatorów projektu.

Umiejętności, jakie są niezbędne do wykonywania pracy, wyłoniona osoba, zdobędzie na drodze cyklu szkoleń i praktyki przygotowawczej.

Co oferujemy?
 • Testy sprawdzające predyspozycje - dzięki nim zyskasz pewność, czy posiadasz niezbędne cechy wymagane na tym stanowisku.
 • W zależności od wyniku testów:
  cykl szkoleń/praktykę zawodową/okres próbny/umowę o pracę.
 • Jeżeli Ci się powiedzie w okresie próbnym - pracę do samej emerytury :-) (budujemy stabilny team, który będzie pracował ze sobą latami).
 • Doskonałe warunki pracy (praca w domu, w oparciu o atrakcyjny system zdalnego wsparcia).
 • Narzędzia pracy (sprzęt przydzielany i powierzany etapowo zależnie od osiąganych efektów).
 • Refundację kosztów stałych: łącze internetowe, prąd.
 • Najniższe krajowe wynagrodzenie z dynamicznym jego wzrostem co kwartał, ściśle uzależnionym od wyników w pracy + szerokie możliwości premiowe.
 • Wręcz doskonałą atmosferę w pracy, opartą o wysoką kulturę pracy.
 • Pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy z 22-letnim doświadczeniem.
 • Późniejsze, cykliczne szkolenia rozwojowe, techniczno-merytoryczne.
Wymagania, jakie musisz spełniać:
 • Niekwestionowana rzetelność, dokładność i odpowiedzialność.
 • Sumienność i samodyscyplina, wymagane do pracy w domu.
 • Wykształcenie średnie.
 • Wiek: 18 - 23 lata.
 • Płeć: kobieta.
 • Doświadczenie: bezwzględny brak doświadczenia w branży internetowej.
 • Możliwość pracy w domu, w warunkach ciszy i spokoju.
 • Możliwość swobodnego prowadzenia częstych, wielogodzinnych rozmów telekonferencyjnych z koordynatorami realizowanych projektów.
 • Zamieszkanie w odległości nie większej niż 100 km od Gniezna.
Opis stanowiska pracy

Wyłoniona na drodze wnikliwej analizy i szeregu testów osoba rozpocznie cykl szkoleń przygotowawczych trwających około tygodnia, po których podejmie trzymiesięczną praktykę zawodową, a po niej pracę na okres próbny. Ten okres będzie swoistym sprawdzianem zdolności pochłaniania wiedzy, zdobywania doświadczenia, a także sprawdzianem osobowości zawodowej w zakresie samodzielności, rzetelności i dokładności wymaganej do samodzielnej pracy w domu czy odpowiedzialności w zakresie powierzanych zadań i obowiązków na tym stanowisku.

Po tym okresie, jako przygotowana osoba, rozpocznie pracę na stałe.

Kilka słów - od szefa działu

Warto się z nimi zapoznać

Szukamy osoby, która z pełnym oddaniem zajmie się bardzo prostymi, żmudnymi, ale odpowiedzialnymi zadaniami, jakie obecnie zmuszeni są wykonywać technicy. Wykonywanie tych zadań przez techników, wykwalifikowanych do zadań technicznych, generuje obecnie w naszym dziale opóźnienia w realizacji zadań ściśle technicznych. Chcąc odciążyć techników i dać im swobodną możliwość wykonywania zadań ściśle technicznych, potrzebujemy osoby, która nauczy się i mówiąc kolokwialnie "ogarnie" proste zadania związane z przygotowaniami do prac technicznych. Jestem przekonany, że kobieta, posiadająca na pewno większy niż technicy zmysł estetyczny, jako asystentka, znacznie sprawniej będzie sobie radziła z segregowaniem zdjęć, selekcją tekstów i innych materiałów przeznaczonych do realizacji każdego projektu.
Musiałaby jedynie być rzetelna i dokładna - dlatego te cechy stawiamy jako niekwestionowanie niezbędne.

Jeżeli jesteś osobą, jakiej szukamy - aplikuj

Szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji

Podkreślamy to wielokrotnie i podkreślimy ponownie: osoba aspirująca na to stanowisko bezwzględnie musi posiadać cechy osobowości wymienione w wymaganiach, czyli cechy pozwalające na dołączenie do teamu, który odpowiada za wysoką jakość świadczonych dla Klientów usług.

Tylko zgrany team może pracować twórczo i odpowiedzialnie. W naszej firmie pracownicy to najważniejszy kapitał. Jeżeli zatem aspirujesz, żeby do nas dołączyć, sama musisz wiedzieć, jak Twoje cechy i umiejętności będą mogły wzbogacić i uzupełnić ten kapitał.
Musisz być pewna, że będziesz chciała rozwijać je tak szeroko i dynamicznie, jak tylko się da. Wszystko po to, żeby z dnia na dzień wnosić coraz więcej do kapitału wtedy już Twojej firmy, a firma przetworzy powierzony przez Ciebie kapitał na pieniądze dla Ciebie.

Zatem, jeżeli uważasz, że to Ty jesteś tą osobą, którą powinniśmy wziąć pod uwagę przy naborze na to stanowisko i faktycznie posiadasz wymagane cechy, to czekamy na Twoją niebanalną aplikację, która przekona nas, że to właśnie Ty. Mamy świadomość, że Twoje CV może nie zawierać bogatych treści, ale nie wyobrażamy sobie, żeby styl i estetyka tego dokumentu mogła mieć sobie cokolwiek do zarzucenia, jeżeli aplikujesz na takie stanowisko. Liczymy zatem, że wykażesz się inwencją twórczą i pokażesz, że masz styl i smak oraz, że potrafisz "zrobić coś z niczego". List motywacyjny, jaki zamierzasz napisać, musi być Twoją niebanalną, oryginalną wizytówką. Pozostawiamy Ci dowolność interpretacji tego wymagania.

Ponieważ jest to stanowisko bez wymaganego doświadczenia zawodowego, Twój list motywacyjny musi zabłysnąć inwencją, która przekona nas do zwrócenia na Ciebie uwagi.
Nie chodzi tu o jakieś nie wiadomo jakie treści, ale o zwykłą, ludzką, autentyczną i otwartą korespondencję, która pozwoli nam ocenić Twoje podejście do poszukiwanej pracy.

Niepełne aplikacje lub aplikacje z banalnym listem motywacyjnym albo, co gorsza, ściągniętym z sieci i wyedytowanym na potrzeby złożenia tej aplikacji, z góry zostaną odrzucone.

Swoją pełną aplikację wraz z aktualnym zdjęciem, opatrzoną w temacie numerem referencyjnym ogłoszenia, wyślij do nas na adres: pokaż adres e-mail. Prosimy, aby przesłane dokumenty były w odpowiednich formatach do wyboru: word lub pdf.
Jeżeli otrzymasz automatyczną informację zwrotną z naszej skrzynki, będzie to oznaczało, że Twoja aplikacja do nas dotarła i została złożona.

W wyznaczonym, określonym w ogłoszeniu przedziale czasowym, będziemy zapoznawali się z nadesłanymi aplikacjami. Jeżeli wzbudzisz nasze zainteresowanie, szef Działu Technicznego Otonet skontaktuje się z Tobą, najpierw telefonicznie, aby zapytać czy Twoja aplikacja nadal jest aktualna oraz ogólnie porozmawiać o stanowisku. Jeżeli tak się nie stanie, będzie to oznaczało, że Twoje zgłoszenie nie wzbudziło naszego zainteresowania i po zakończeniu procesu rekrutacji zostanie usunięte z naszej bazy zgłoszeń.

Kontrast stanowiska

W Dziale Technicznym Otonet wszyscy mają co najmniej tytuł inżyniera. Ściśle techniczne umysły mają to do siebie, że są ścisłe:-)
Bardzo ciężko jest nam czasem ogarnąć żmudne zadania przygotowawcze do realizowanych projektów. Konieczność wyszukiwania w sieci potrzebnych informacji, segregowanie nadsyłanych materiałów, wyspecyfikowanie tekstów koniecznych do wysłania do Naszej Polonistki i wiele innych banalnych zadań, kradnie nasz czas, przeznaczony na realizację zadań technicznych.

Paradoksalnie, potrzebujemy więc wsparcia nietechnicznego w dziale technicznym. Asystentki, która zajmie się kradnącymi nasz czas, często banalnymi, nieskomplikowanymi zadaniami.

Ale musi to być osoba nietechniczna, jednak niebywale ogarnięta, dzięki której technicy będą mogli w pełni zająć się tym, co jedynie techniczne.

Ludzie to nasz kapitał

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie.

Ten poziom to jakość usług oraz jakość obsługi Klientów.
To jest możliwe jedynie dzięki ludziom, którzy taki poziom tworzą.

Szukamy zatem osób gotowych się angażować w utrzymanie i podnoszenie poziomu usług lub obsługi Klientów.

Każda nowa osoba, którą zdecydujemy się przyjąć do firmy, musi spełniać ściśle określone warunki.
W pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę osobowość, w zakresie cech rzetelności i dokładności, kulturę osobistą, a dopiero później wiedzę i doświadczenie.

Nasze oferty pracy

Zadaliśmy sobie wiele trudu, aby zredagować opisy stanowisk w bardzo rozbudowany sposób. Trudziliśmy się tak po to, aby jasno określić, jakich osób szukamy na dane stanowisko i znaleźć je z pośród wszystkich innych niepoważnych zgłoszeń, których zawsze przychodzi bardzo dużo.

Zależy nam na znalezieniu osób, które potrafią ze zrozumieniem zapoznać się z naszą szczegółowo opisaną ofertą. Szanse na nasze zainteresowanie mają jedynie osoby, które w pełny, oryginalny i wyczerpujący sposób zaaplikują na wybrane stanowisko i to bezwzględnie drogą mailową na adres i w sposób, jaki określiliśmy w ogłoszeniu. Każde inne próby zgłoszeń: osobiste, telefoniczne lub mailowe, na inną niż wyznaczona do tego skrzynkę, z góry będą odrzucane.

Team Techniczny Otonet

Jesteśmy zaangażowani całą swoją wiedzą, doświadczeniem i potencjałem zawodowym we współtworzenie działu, którego misją jest nieustanne zapewnianie usług na bardzo wysokim poziomie.

Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy nie tylko Klientom, ale również ekspertom naszej firmy. Jesteśmy swoistą "kuchnią" Otonet'u. To na nas ciąży obowiązek dostarczenia produktu i usługi bez skazy, aby eksperci mogli go oferować Naszym Klientom, jako pełnowartościowy, profesjonalny produkt.

To ogromna odpowiedzialność, dlatego ludzie, jakich zdecydujemy się włączyć w struktury naszego teamu, muszą reprezentować sobą bardzo wiele, żeby móc sprostać tym wyzwaniom.

Nabory do Teamu Technicznego Otonet

To stanowisko, jest wyjątkowo nietypowe, ponieważ szukamy tylko jednej osoby na to stanowisko, która zostanie z nami najlepiej na zawsze:-)

Obecnie rozpoczynamy minikampanię promującą naszą ofertę przyjęcia odpowiedniej osoby na to stanowisko do naszego teamu.

W okresie poprzedzającym ten moment zbieramy nadsyłane przez Państwa aplikacje, aby w końcowym okresie poprzedzającym ten termin, rozpocząć zapoznawanie się z nimi, celem wyłonienia osób, które chcielibyśmy zaprosić na rozmowy kwalifikacyjne.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na interesujące nas oferty.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o zawarcie stosownej klauzuli w CV, pozwalającej nam gromadzić Państwa aplikacje na potrzeby tej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883.

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]