E
Czytasz:

Polonistka Praca

Oferta pracy 1/2 etatu, a później być może stała praca w naszej firmie?

Młodsza copywriterka

Jeżeli studiujesz na kierunku humanistycznym...

Przeczytaj uważnie zanim aplikujesz

... poszukujemy studentki kierunku humanistycznego na stanowisko wsparcia dla Naszej Obecnej Polonistki

Rozpocznij pracę na 1/2 etatu, zdobądź doświadczenie, a być może znajdziesz swoje miejsce zawodowe w naszej firmie na długie, długie lata?

Niezależnie od tego, czy jesteś studentką I, II, czy III roku filologii polskiej, jeżeli tylko masz ochotę rozpocząć pracę dorywczą i już teraz pisać, redagować, korygować teksty, to możliwe, że ta praca może być spełnieniem Twoich i naszych marzeń.

Co powinnaś wiedzieć od samego początku

Nie jest to stanowisko dla osoby, która chce jedynie zdobyć doświadczenie, a po ukończeniu studiów, swoją karierę związać z inną branżą lub dziedziną humanistyczną.

Szukamy raczej kandydatki, która docelowo pozostanie z nami na lata, jeżeli tylko wzajemna współpraca, obopólnie będzie satysfakcjonująca.

Co oferujemy?
 • Testy kompetencyjne określające wiedzę i predyspozycje.
 • W zależności od wyniku egzaminów i testów: praktykę zawodową/okres próbny/umowę o pracę.
 • Jeżeli Ci się powiedzie w okresie próbnym - pracę do samej emerytury :-) (budujemy stabilny team, który będzie pracował ze sobą latami).
 • Doskonałe warunki pracy (praca w domu, w oparciu o atrakcyjny system zdalnego wsparcia).
 • Narzędzia pracy (sprzęt przydzielany i powierzany etapowo, zależnie od osiąganych efektów).
 • Refundację kosztów stałych: łącze internetowe, prąd.
 • Najniższe krajowe wynagrodzenie + szerokie możliwości premiowe.
 • Wręcz doskonałą atmosferę w pracy, opartą o wysoką kulturę pracy.
 • Pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy z 22-letnim doświadczeniem.
 • Późniejsze, cykliczne szkolenia rozwojowe, techniczno-merytoryczne.
Wymagania, jakie musisz spełniać:
 • Niekwestionowana rzetelność, dokładność i odpowiedzialność.
 • Sumienność i samodyscyplina, wymagane do pracy w domu.
 • Wykształcenie średnie oraz rozpoczęte i kontynuowane studia dowolnego kierunku humanistycznego.
 • Nie wymagamy żadnego doświadczenia.
 • Możliwość pracy w domu, w warunkach ciszy i spokoju.
 • Możliwość swobodnego prowadzenia częstych rozmów telekonferencyjnych z koordynatorami realizowanych projektów oraz swoją opiekunką zawodową.
 • Zamieszkanie w odległości nie większej niż 150 km od Gniezna.
Opis stanowiska pracy

Wyłoniona na drodze wnikliwej analizy i szeregu testów osoba, rozpocznie pracę na okres próbny lub w przypadku niejasnych kompetencji, praktykę zawodową.
Ten okres to swoisty sprawdzian umiejętności dopasowania do oczekiwań stylistycznych, zdolności pochłaniania wiedzy, zdobywania doświadczenia, a także sprawdzian osobowości w zakresie rzetelności i dokładności czy odpowiedzialności w zakresie powierzanych zadań i obowiązków na tym stanowisku.

Kilka słów - od Starszej Copywriterki

Warto się z nimi zapoznać

Niestety nie napiszę zbyt wiele, ponieważ mam naprawdę sporo pracy:-)
Dlatego szukamy odpowiedniej osoby na stanowisko wsparcia dla mnie.
Pracy jest naprawdę wiele, a do tego zarząd planuje uruchamiać kolejne projekty, wymagające obsługi polonistycznej.
Jedyne co chciałabym napisać, to w skrócie: Wspaniała ambitna i rozwijająca praca, wspaniała firma, bo wspaniali są ludzie ją tworzący. Jeżeli tak dalej się utrzyma, to znalazłam swoje miejsce i swoją firmę, w której chętnie będę pracowała nawet do emerytury:-)

Jeżeli jesteś osobą, jakiej szukamy - aplikuj

Szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji

Podkreślamy to wielokrotnie i podkreślimy ponownie: osoba aspirująca na to stanowisko bezwzględnie musi posiadać cechy osobowości wymienione w wymaganiach, czyli cechy pozwalające na dołączenie do teamu, który odpowiada za wysoką jakość świadczonych dla Klientów usług.

Tylko zgrany team może pracować twórczo i odpowiedzialnie. W naszej firmie pracownicy to najważniejszy kapitał. Jeżeli zatem aspirujesz, żeby do nas dołączyć, sama musisz wiedzieć, jak Twoje cechy i umiejętności będą mogły wzbogacić i uzupełnić ten kapitał.
Musisz być pewna, że będziesz chciała rozwijać je tak szeroko i dynamicznie, jak tylko się da. Wszystko po to, żeby z dnia na dzień wnosić coraz więcej do kapitału wtedy już Twojej firmy, a firma przetworzy powierzony przez Ciebie kapitał na pieniądze dla Ciebie.

Zatem, jeżeli uważasz, że to Ty jesteś tą osobą, którą powinniśmy wziąć pod uwagę przy naborze na to stanowisko i faktycznie posiadasz wymagane cechy, to czekamy na Twoją niebanalną aplikację, która przekona nas, że to właśnie Ty. Mamy świadomość, że Twoje CV może nie zawierać bogatych treści, ale nie wyobrażamy sobie, żeby styl i estetyka tego dokumentu mogła mieć sobie cokolwiek do zarzucenia, jeżeli aplikujesz na takie stanowisko. Liczymy zatem, że wykażesz się inwencją twórczą i pokażesz, że masz styl i smak oraz, że potrafisz "zrobić coś z niczego". List motywacyjny, jaki zamierzasz napisać musi być Twoją niebanalną, oryginalną wizytówką. Pozostawiamy Ci dowolność interpretacji tego wymagania.

Ponieważ jest to stanowisko bez wymaganego doświadczenia zawodowego, Twój list motywacyjny musi zabłysnąć inwencją, która przekona nas do zwrócenia na Ciebie uwagi.
Nie chodzi tu o jakieś nie wiadomo jakie treści, ale o zwykłą, ludzką, autentyczną i otwartą korespondencję, która pozwoli nam ocenić Twoje podejście do poszukiwanej pracy.

Niepełne aplikacje lub aplikacje z banalnym listem motywacyjnym albo, co gorsza, ściągniętym z sieci i wyedytowanym na potrzeby złożenia tej aplikacji, z góry zostaną odrzucone.

Swoją pełną aplikację wraz z aktualnym zdjęciem, opatrzoną w temacie numerem referencyjnym ogłoszenia, wyślij do nas na adres: pokaż adres e-mail. Prosimy, aby przesłane dokumenty były w odpowiednich formatach do wyboru: word lub pdf.
Jeżeli otrzymasz automatyczną informację zwrotną z naszej skrzynki, będzie to oznaczało, że Twoja aplikacja do nas dotarła i została złożona.

W wyznaczonym, określonym w ogłoszeniu przedziale czasowym, będziemy zapoznawali się z nadesłanymi aplikacjami. Jeżeli wzbudzisz nasze zainteresowanie, szef Działu Technicznego Otonet skontaktuje się z Tobą, najpierw telefonicznie, aby zapytać czy Twoja aplikacja nadal jest aktualna oraz ogólnie porozmawiać o stanowisku. Jeżeli tak się nie stanie, będzie to oznaczało, że Twoje zgłoszenie nie wzbudziło naszego zainteresowania i po zakończeniu procesu rekrutacji zostanie usunięte z naszej bazy zgłoszeń.

Pisane po polsku

Poprawność językowa i bezbłędność to cechy, jakie staramy się w sposób szczególny uwydatniać w realizowanych przez nas projektach. Skoro staramy się, aby realizowane przez nas projekty były bezbłędne technicznie i merytorycznie, musimy dołożyć wszelkich starań, aby były również poprawne językowo i stylistycznie.

To jednak nie wszystko. Jak pewnie zauważysz na naszej stronie firmowej, nasze teksty są i muszą do tego wszystkiego być nietuzinkowe, proste, w szczególny sposób mówiące więcej i niebanalne. Taki sam poziom oferujemy Naszym Klientom.

Dlatego tak ważnym będzie, aby asystentka polonistki zdobyła umiejętność elastycznego dopasowania swojego stylu do naszego.

Ludzie to nasz kapitał

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie.

Ten poziom to jakość usług oraz jakość obsługi Klientów.
To jest możliwe jedynie dzięki ludziom, którzy taki poziom tworzą.

Szukamy zatem osób gotowych się angażować w utrzymanie i podnoszenie poziomu usług lub obsługi Klientów.

Każda nowa osoba, którą zdecydujemy się przyjąć do firmy, musi spełniać ściśle określone warunki.
W przypadku tego stanowiska najważniejszą cechą będzie umiejętność dostosowania stylu pisania i redagowania tekstów.

Nasze oferty pracy

Zadaliśmy sobie wiele trudu, aby zredagować opisy stanowisk w bardzo rozbudowany sposób. Trudziliśmy się tak po to, aby jasno określić, jakich osób szukamy na dane stanowisko.

Zależy nam na znalezieniu osób, które potrafią ze zrozumieniem zapoznać się z naszą szczegółowo opisaną ofertą. Szanse na nasze zainteresowanie mają jedynie osoby, które w pełny, oryginalny i wyczerpujący sposób zaaplikują na wybrane stanowisko i to bezwzględnie drogą mailową na adres i w sposób, jaki określiliśmy w ogłoszeniu. Każde inne próby zgłoszeń: osobiste, telefoniczne lub mailowe, na inną niż wyznaczona do tego skrzynkę, z góry będą odrzucane.

Team Techniczny Otonet

Jesteśmy zaangażowani całą swoją wiedzą, doświadczeniem i potencjałem zawodowym we współtworzenie działu, którego misją jest nieustanne zapewnianie usług na bardzo wysokim poziomie.

Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy nie tylko Klientom, ale również ekspertom naszej firmy. Jesteśmy swoistą "kuchnią" Otonet'u. To na nas ciąży obowiązek dostarczenia produktu i usługi bez skazy, aby eksperci mogli go oferować Naszym Klientom, jako pełnowartościowy, profesjonalny produkt.

To ogromna odpowiedzialność, dlatego ludzie, jakich zdecydujemy się włączyć w struktury naszego teamu, muszą reprezentować sobą bardzo wiele, żeby móc sprostać tym wyzwaniom.

Nabory do Teamu Technicznego Otonet

Nasze ogłoszenie jest widoczne na stronie w okresach poprzedzających planowany nabór na wybrane stanowisko.

Obecnie rozpoczynamy minikampanię promującą naszą ofertę przyjęcia odpowiedniej osoby na to stanowisko.

W okresie poprzedzającym ten moment zbieramy nadsyłane przez Państwa aplikacje, aby w końcowym okresie poprzedzającym ten termin, rozpocząć zapoznawanie się z nadesłanymi aplikacjami, celem wyłonienia osób, które chcielibyśmy zaprosić na rozmowy kwalifikacyjne.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na interesujące nas oferty.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o zawarcie stosownej klauzuli w CV, pozwalającej nam gromadzić Państwa aplikacje na potrzeby tej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883.

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]