E
Czytasz:

Praca przy tworzeniu stron internetowych

Oferta pracy Poszukujemy odpowiedniej i odpowiedzialnej osoby na odpowiedzialne stanowisko

Najmłodszy webmaster

Jeżeli masz elementarną wiedzę i niewielkie doświadczenie...

Przeczytaj uważnie zanim aplikujesz

... oczywiście szukamy i wybierzemy najlepszych.
Jeżeli jesteś na początku drogi do bycia najlepszym:

Możesz pracować jako najmłodszy webmaster w firmie, która stawia na wysoko zakrojony profesjonalizm - wystarczy, że jesteś rzetelny i dokładny oraz chcesz się uczyć.

Jeżeli jesteś uczniem szkoły o kierunku informatycznym lub jesteś samoukiem z wyboru albo jeszcze lepiej i jedno, i drugie, to zapewne jesteś pasjonatem tego, co zgłębiasz. Jeżeli do tego jesteś rzetelny i dokładny, miałeś w szkole bardzo dobre wyniki w nauce, szukasz firmy, z którą mógłbyś się związać zawodowo, zdobywać w niej doświadczenie i poszerzać swoją wiedzę, to masz szansę się sprawdzić przyjmując naszą ofertę.

Oczywiście zwycięży najlepszy

To stanowisko, które jest wciąż aktualne. Ponieważ ciągle się rozwijamy, nieustannie rośniemy w siłę techniczną. Tak jest i teraz. Nasz kolega, który ponad rok temu został przyjęty na to stanowisko, niedawno awansował na młodszego webmastera i stanowisko najmłodszego webmastera ponownie jest wolne.

Nie spieszy się nam. To musi być osoba, która przejdzie szereg testów i egzaminów teoretyczno - praktycznych, zda je z powodzeniem i dołączy do teamu.

Co oferujemy?
 • Testy i egzaminy z zakresu elementarza HTML i CSS oraz okrutny przesiew sprawdzający Twoje dwie, najbardziej pożądane w dziale technicznym cechy: rzetelność i dokładność.
 • W zależności od wyniku egzaminów i testów: umowa o pracę/okres próbny.
 • Jeżeli Ci się powiedzie w okresie próbnym - Pracę do samej emerytury :-) (budujemy stabilny team, który będzie pracował ze sobą latami).
 • Doskonałe warunki pracy (praca w domu, w oparciu o atrakcyjny system zdalnego wsparcia).
 • Narzędzia pracy (sprzęt przydzielany i powierzany etapowo zależnie od osiąganych efektów).
 • Refundację kosztów stałych: łącze internetowe, prąd.
 • Najniższe krajowe wynagrodzenie z dynamicznym jego wzrostem co kwartał, ściśle uzależnionym od wyników w pracy + szerokie możliwości premiowe.
 • Wręcz doskonałą atmosferę w pracy, opartą o wysoką kulturę pracy.
 • Pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy z 22-letnim doświadczeniem.
 • Późniejsze, cykliczne szkolenia rozwojowe, techniczno-merytoryczne.
Wymagania, jakie musisz spełniać:
 • Niekwestionowana rzetelność, dokładność i odpowiedzialność.
 • Wysoka kultura osobista i zmysł estetyczny.
 • Musisz być zdecydowanie zorientowany/a na rozwój.
 • Musisz być gotowy podpisać umowę lojalnościową na min. 10 lat.
 • Wykształcenie średnie.
 • Wiek: 18 - 23 lat.
 • Płeć: nie stawiamy ograniczeń.
 • Doświadczenie: nie musisz mieć.
 • Możliwość pracy w domu, w warunkach ciszy i spokoju.
 • Zamieszkanie w odległości nie większej niż 40 km od Gniezna oraz bezwzględnie w strefie zasięgu sieci Orange.
Szkic planu kariery zawodowej

Wyłoniona na drodze wnikliwej analizy i szeregu testów osoba rozpocznie pracę na okres próbny. Ten okres to swoisty sprawdzian zdolności pochłaniania wiedzy, zdobywania doświadczenia, a także sprawdzian osobowości w zakresie rzetelności i dokładności czy odpowiedzialności w zakresie powierzanych zadań i obowiązków na tym stanowisku.

Dalsza kariera zawodowa to zdobycie doświadczenia, wiedzy i zaangażowania oraz tytułu i stopnia młodszego webmastera, aż w końcu, po kilku latach webmastera, a w przeciągu kolejnych lat tytułu i stopnia starszego webmastera.

Rozwój zakresu obowiązków również będzie ewoluował w perspektywie lat i będzie dostosowany do zasobu umiejętności posiadanych na danym szczeblu kariery zawodowej.

Kilka słów - od szefa działu

Warto się z nimi zapoznać

Możesz aplikować na to stanowisko. Z przyjemnością przyjmiemy Twoje CV i list motywacyjny. Zwróć proszę jednak szczególną uwagę, że poza elementarną wiedzą, jaka zagwarantuje Ci możliwość ubiegania się o nie, bezwzględnie oczekujemy osoby o innych, tak bardzo istotnych cechach, bez których praca w naszym dziale będzie niemożliwa. Te cechy to rzetelność i dokładność. Są one dla nas znacznie ważniejsze niż posiada przez Ciebie wiedza, którą przecież możesz nabyć. Niestety rzetelności i dokładności nie będziesz się w stanie nauczyć. Rozważ to proszę przed podjęciem decyzji o wysłaniu swojej aplikacji. Wiedz, że będziemy oczekiwali od Ciebie, żebyś udowodnił, że posiadasz te cechy.

Jeżeli jesteś osobą, jakiej szukamy - aplikuj

Szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji

Podkreślamy to wielokrotnie i podkreślimy ponownie: osoba aspirująca na to stanowisko bezwzględnie musi posiadać cechy osobowości wymienione w wymaganiach, czyli cechy pozwalające na dołączenie do teamu, w którym poza rzetelnym i odpowiedzialnym realizowaniem zadań, jest miejsce na dobrze rozumiane koleżeństwo zawodowe i firmowe.

Tylko zgrany team może pracować twórczo i odpowiedzialnie. W naszej firmie pracownicy to najważniejszy kapitał. Jeżeli zatem aspirujesz, żeby do nas dołączyć, sam musisz wiedzieć, jak Twoje cechy i umiejętności będą mogły wzbogacić i uzupełnić ten kapitał. Musisz być pewien, że będziesz chciał rozwijać je tak szeroko i dynamicznie, jak tylko się da. Wszystko po to, żeby z dnia na dzień wnosić coraz więcej do kapitału, wtedy już Twojej firmy, a firma przetworzy powierzony przez Ciebie kapitał na pieniądze dla Ciebie.

Zatem, jeżeli uważasz, że to Ty jesteś tą osobą, którą powinniśmy wziąć pod uwagę przy naborze na to stanowisko i faktycznie posiadasz wymagane cechy, to czekamy na Twoją niebanalną aplikację, która przekona nas, że to właśnie Ty. Mamy świadomość, że Twoje CV może nie zawierać bogatych treści, ale nie wyobrażamy sobie, żeby styl i estetyka tego dokumentu mogła mieć sobie cokolwiek do zarzucenia, jeżeli aplikujesz na takie stanowisko. Liczymy zatem, że wykażesz się inwencją twórczą i pokażesz, że masz styl i smak oraz, że potrafisz "zrobić coś z niczego". List motywacyjny, jaki zamierzasz napisać, musi być Twoją niebanalną, oryginalną wizytówką. Pozostawiamy Ci dowolność interpretacji tego wymagania.

Jeżeli przypadkiem, kiedyś wykonywałeś już jakieś prace związane z tworzeniem stron www, to koniecznie prześlij nam linki do nich lub, jeżeli nie zostały opublikowane nigdy w Internecie, spakuj i załącz do swojej aplikacji.

Swoją pełną aplikację, wraz z aktualnym zdjęciem, opatrzoną w temacie numerem referencyjnym ogłoszenia, wyślij do nas na adres: pokaż adres e-mail. Prosimy, aby przesłane dokumenty były w odpowiednich formatach do wyboru: word lub pdf.
Jeżeli otrzymasz automatyczną informację zwrotną z naszej skrzynki, będzie to oznaczało, że Twoja aplikacja do nas dotarła i została złożona.

W wyznaczonym, określonym w ogłoszeniu przedziale czasowym, będziemy zapoznawali się z nadesłanymi aplikacjami. Jeżeli Twoja osoba wzbudzi nasze zainteresowanie, szef Działu Technicznego Otonet skontaktuje się z Tobą, najpierw telefonicznie, aby zapytać czy Twoja aplikacja nadal jest aktualna oraz ogólnie porozmawiać o stanowisku. Jeżeli tak się nie stanie, będzie to oznaczało, że Twoje zgłoszenie nie wzbudziło naszego zainteresowania i po zakończeniu procesu rekrutacji, zostanie usunięte z naszej bazy zgłoszeń.

Stawiamy na młodych

W Dziale Technicznym Otonet wszyscy mają co najmniej tytuł inżyniera. Jednak nie chcemy być w tym miejscu konserwatywni i zadecydowaliśmy, że jeżeli uda się nam znaleźć odpowiedzialnego, młodego pasjonata, który nie ma wykształcenia, jednak jego marzeniem jest praca w firmie internetowej, to otwieramy się na taką ideę.

Jeżeli jesteś młodym pasjonatem, internet pochłania Cię bez reszty, jesteś rzetelny, dokładny i przede wszystkim odpowiedzialny, a Twoim marzeniem jest praca w firmie internetowej, jednak wydaje Ci się, że ze swoim wykształceniem nie masz żadnych szans na takie stanowisko, to nasza oferta może być dla Ciebie miłą niespodzianką.

Otwieramy furtkę do rozwoju dla osoby mającej już jakąś elementarną wiedzę na stanowisko: najmłodszy webmaster.

Ludzie to nasz kapitał

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie.

Ten poziom to jakość usług oraz jakość obsługi Klientów.
To jest możliwe jedynie dzięki ludziom, którzy taki poziom tworzą.

Szukamy zatem osób gotowych się angażować w utrzymanie i podnoszenie poziomu usług lub obsługi Klientów.

Każda nowa osoba, którą zdecydujemy się przyjąć do firmy, musi spełniać ściśle określone warunki.
W pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę osobowość, w zakresie cech rzetelności i dokładności kulturę osobistą, a dopiero później wiedzę i doświadczenie.

Nasze oferty pracy

Zadaliśmy sobie wiele trudu, aby zredagować opisy stanowisk w bardzo rozbudowany sposób. Trudziliśmy się tak po to, aby jasno określić, jakich osób szukamy na dane stanowisko.

Szanse na nasze zainteresowanie mają jedynie osoby, które w pełny, oryginalny i wyczerpujący sposób zaaplikują na wybrane stanowisko.

Team Techniczny Otonet

Jesteśmy zaangażowani całą swoją wiedzą, doświadczeniem i potencjałem zawodowym we współtworzenie działu, którego misją jest nieustanne zapewnianie usług na bardzo wysokim poziomie.

Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy nie tylko Klientom, ale również ekspertom naszej firmy. Jesteśmy swoistą "kuchnią" Otonet'u. To na nas ciąży obowiązek dostarczenia produktu i usługi bez skazy, aby eksperci mogli go oferować Naszym Klientom, jako pełnowartościowy, profesjonalny produkt.

To ogromna odpowiedzialność, dlatego ludzie, jakich zdecydujemy się włączyć w struktury naszego teamu, muszą reprezentować sobą bardzo wiele, żeby móc sprostać tym wyzwaniom.

Nabory do Teamu Technicznego Otonet

Nasze ogłoszenie jest widoczne na stronie w okresach poprzedzających planowany nabór na wybrane stanowisko.

Obecnie rozpoczynamy minikampanię promującą naszą ofertę przyjęcia odpowiedniej osoby na stanowisko najmłodszego webmastera do naszego teamu. Przewidujemy przyjmować jedną, nową osobę, na to stanowisko raz na pół roku.

W okresie poprzedzającym ten moment zbieramy nadsyłane przez Państwa aplikacje, aby w końcowym okresie poprzedzającym ten termin, rozpocząć zapoznawanie się z nadesłanymi aplikacjami, celem wyłonienia osób, które chcielibyśmy zaprosić na rozmowy kwalifikacyjne.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na interesujące nas oferty.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o zawarcie stosownej klauzuli w CV, pozwalającej nam gromadzić Państwa aplikacje, na potrzeby tej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883.

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]