E
Czytasz:

Asystentka konsultantki ds. rozwiązań promocji w sieci

Oferta pracy Oferta przyuczenia do stanowiska i późniejszej pracy na stanowisku najmłodszej konsultantki

Asystentka konsultantki

Nie musisz mieć doświadczenia...

Przeczytaj uważnie zanim aplikujesz

... ale musisz spełniać, cały szereg innych kryteriów

Myślałaś kiedyś o tym, żeby zostać konsultantką ds. rozwiązań internetowych?

Szukamy osoby, której marzeniem i celem będzie odpowiedzialna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku rozwiązań internetowych dla firm i instytucji, chcących promować się w sieci. Musi to być osoba, która pragnie oddać takiej pracy całe swoje przyszłe życie zawodowe.

Jeżeli pasjonują Cię rozwiązania internetowe i marzy Ci się ambitna, stabilna praca na całe życie, to zweryfikuj swoje marzenia

Myślałaś, żeby związać się z firmą, która zainwestuje w Ciebie, zapewni Ci niesamowicie atrakcyjną ścieżkę rozwoju i pozwoli uzyskać tytuł specjalisty?

Myślałaś kiedyś o pracy, która doprowadziłaby Cię do rangi specjalisty ds. Internetu, tak, byś mogła doradzać firmom i instytucjom, podczas procesu projektowania, wdrażania i uruchamiania rozwiązań internetowych związanych z promocją w Internecie. Pracę, w której miałabyś prowadzić procesy obsługi Klientów od początku do końca, podpowiadać rozwiązania, kompetentnie doradzać, zdobywać szacunek i na nim budować właściwe wieloletnie kontakty z kontrahentami?

Myślałaś żeby brać udział we współtworzeniu firmy, której usługi pochodzą z najwyższej półki?

Chciałabyś dołączyć do teamu ludzi, którzy swój profesjonalizm i kompetencję budują na rzetelności, uczciwości i pozostałych niepodważalnych wartościach?
Do firmy, w której największy kapitał to kapitał ludzki?

Szukasz pracy na długie lata albo nawet do samej emerytury?

Jeżeli tak, to być może właśnie Ciebie szukamy?

Co oferujemy?
 • Rok praktycznej i teoretycznej nauki zawodu z profesjonalnym system szkoleń i warsztatów, od technicznych, poprzez osobowościowe, aż po merytoryczne.
 • Po roku, w zależności od wyniku egzaminów ze szkoleń i rezultatów w praktyce:
  umowa o pracę/okres próbny na stanowisku najmłodszej konsultantki.
 • Pracę do samej emerytury :-)
  (budujemy stabilny team, który będzie pracował ze sobą latami).
 • Doskonałe warunki pracy,
  (kompleksowe wsparcie i nieprzerwaną opiekę zawodową starszej stażem konsultantki oraz wsparcie działu techników).
 • Narzędzia pracy,
  (reprezentacyjny laptop, internet mobilny, telefon służbowy, samochód służbowy).
 • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie z 30% stopą wzrostu rocznie!
  I ściśle uzależnione od efektów pracy.
 • Wręcz doskonałą atmosferę, opartą o wysoką kulturę pracy.
 • Pracę w młodym, dynamicznym zespole firmy z 22-letnim doświadczeniem.
 • Coroczne, cykliczne warsztaty rozwojowe i cokwartalne szkolenia techniczno-merytoryczne.
Wymagania, jakie musisz spełniać:

Wymagane cechy:

 • Niespotykana rzetelność.
 • Mocno rozwinięta odpowiedzialność.
 • Zdecydowanie ponadprzeciętna umiejętność komunikacji.
 • Bezbłędne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie.
 • Bardzo sympatyczna osobowość i wysoka kultura osobista.

Umiejętności, predyspozycje i warunki:

 • Elementarna znajomość komputera i Internetu.
 • Wiek: 18 - 23 lat.
 • Doświadczenie: nie musisz mieć.
 • Prawo jazdy kat. B, (lub gotowość jego uzyskania).
 • Możliwość pracy w domu, w warunkach ciszy i spokoju.
 • Zamieszkanie w odległości nie większej niż 30 km od Gniezna oraz bezwzględnie w strefie zasięgu sieci Orange.
Charakter pracy i specyfikacja obowiązków

Asystentka przez cały czas trwania przyuczenia do zawodu najmłodszej konsultantki, będzie wspierała starszą konsultantkę w jej działaniach związanych z opieką i prowadzeniem projektów, zdobywając realne doświadczenie w tym zakresie. Dodatkowo, biorąc udział we wszelkiego typu szkoleniach, warsztatach, będzie zdobywała wiedzę z zakresu technologicznych aspektów usług firmy, a także z zakresu strategii obsługi, procedur projektowych, itp. Po tym okresie i pomyślnym zdaniu egzaminów wewnętrznych, podejmie pracę na stanowisku najmłodszej konsultantki.
Na tym stanowisku rozpocznie samodzielne realizowanie nieskomplikowanych projektów i wieloletnią opiekę nad nimi.

Kilka słów - od szefa działu

Warto się z nimi zapoznać

Konsultantka to "żywa wizytówka" firmy. Tu nie ma miejsca na jakiekolwiek niekompetentne czy nieprofesjonalne zachowania. Aby taka osoba mogła samodzielnie reprezentować firmę i faktycznie doradzać, a dalej obsługiwać Klientów na najwyższym poziomie, konieczny jest minimum rok szkoleń połączonych z praktyczną nauką tego zawodu. Choć w moim odczuciu rok to i tak zdecydowanie za mało na wdrożenie do tak odpowiedzialnej pracy i będzie to raczej eksternistyczne przygotowanie do wykonywania tego zawodu. Dlatego musi to być osoba, o naprawdę rozbudowanych umiejętnościach poznawczych, ogromnym entuzjazmie do nauki i chociaż elementarnych zdolnościach politechnicznych. Jedyne, co może zagwarantować jej sukces to pasja i marzenia. Bez tego nawet nie warto próbować.

Poczytaj jeszcze - więcej i szerzej

Charakterystyka stanowiska

Kiedyś najmłodsza konsultantka, zostanie młodszą konsultantką, a w kolejnym etapie, konsultantką. A konsultantka ds. Internetu, zajmuje się obsługą powierzonych jej Klientów firmy w zakresie fachowego, kompleksowego doradztwa, w tym opieką nad całościowym wdrażaniem projektów i usług dla danego Klienta w zakresie promocji w Internecie.

Do jej zadań należy utrzymywanie stałych kontaktów z Klientem przez cały czas realizowania projektu, od jego wdrażania, aż po późniejszy kontakt w sprawach aktualizacji. Znaczącą częścią czasu pracy konsultantki są spotkania z Klientami, czyli praca w terenie. Jednak do takich spotkań, każdorazowo, konsultantka wnikliwie i szczegółowo przygotowuje się w domu lub też w firmie, korzystając z zaplecza, jakie daje jej wsparcie starszych konsultantek i działu technicznego naszej firmy.

Dlatego wyraźnie zaznaczamy: Twoje doświadczenie, ani nawet Twoje wykształcenie nie ma tutaj absolutnie żadnego znaczenia. Nie to będzie brane pod uwagę podczas rekrutacji, gdyż nie to decyduje o Twoim sukcesie w tej pracy. Liczą się tylko cechy i umiejętności sprecyzowane powyżej, w wymaganiach. Te cechy będą bardzo wnikliwie przez nas analizowane i weryfikowane, bo jedynie te cechy, są gwarancją Twojej późniejszej kompetencji i sukcesu.

Jeżeli więc, czujesz się niebanalną osobowością i jesteś przekonana, że posiadasz cechy, jakie zagwarantują Ci sukces, to dzięki szkoleniom, warsztatom i praktycznej nauce zawodu, masz szansę na tę pracę i dołączenie do naszego teamu. Jeżeli natomiast jesteś banalna, tendencyjna, wręcz uwielbiasz spędzać czas siedząc przed telewizorem i oglądając seriale, marzy Ci się praca w urzędzie, nawet do nas nie pisz - szkoda Twojego i naszego czasu.

Jeżeli jesteś osobą, jakiej szukamy - aplikuj

Szczegółowe wymagania dotyczące aplikacji

Jeżeli odnajdujesz się w tym co napisaliśmy i chciałabyś dołączyć do teamu, w którym poza rzetelnym i odpowiedzialnym realizowaniem zadań, jest miejsce na dobrze rozumiane koleżeństwo zawodowe i firmowe, oparte na wzajemnym szacunku, po prostu napisz do nas.

Swoją pełną aplikację, wraz z aktualnym zdjęciem, opatrzoną w temacie numerem referencyjnym ogłoszenia, wyślij do nas na adres: pokaż adres e-mail. Prosimy, aby przesłane dokumenty były w odpowiednich formatach do wyboru: word lub pdf. Jeżeli otrzymasz automatyczną informację zwrotną z naszej skrzynki, będzie to oznaczało, że Twoja aplikacja do nas dotarła i została złożona.

W wyznaczonym, określonym w ogłoszeniu przedziale czasowym, będziemy zapoznawali się z nadesłanymi aplikacjami. Jeżeli Twoja osoba wzbudzi nasze zainteresowanie, szef Działu Konsultantów Otonet skontaktuje się z Tobą, najpierw telefonicznie, aby zapytać, czy Twoja aplikacja nadal jest aktualna oraz ogólnie porozmawiać o stanowisku.

Jeżeli tak się nie stanie, będzie to oznaczało, że Twoje zgłoszenie nie wzbudziło naszego zainteresowania i po zakończeniu procesu rekrutacji, zostanie usunięte z naszej bazy zgłoszeń.

Pod szczególną uwagę będą brane listy motywacyjne, więc jeżeli zamierzasz wysłać do nas swoją aplikację, zwróć szczególną uwagę właśnie na LM. Tutaj wszelkie formy pozakanoniczne są mile widziane. Możesz zastosować dowolną interpretację tego pisma i sobie tylko właściwą formę autorską, nacechowaną dowolnymi środkami artystycznego przekazu. Im bardziej nietuzinkowy i rozsądny oraz autentyczny i szczery będzie Twój LM, tym większa szansa, że zwrócimy na Ciebie uwagę i zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Jakiekolwiek gotowe, ściągnięte z Internetu listy motywacyjne, od razu zdyskwalifikują Twoją aplikację.

Zupełnie nie zainteresują nas osoby, które piszą w swoich LM, że praca pozwoliłaby im zdobyć doświadczenie, nie jesteśmy bowiem firmą szkoleniową, nie oferujemy żadnych praktyk zawodowych. Interesuje nas kandydat myślący o swojej karierze w sposób twórczy i odpowiedzialny. Zaznaczamy, że szukamy osoby, która z zamierzenia szuka możliwości pracy i kariery w jednej firmie oraz chce budować zadowolenie ze współpracy przez wiele, wiele lat.

Asystentka konsultantki to stanowisko przygotowujące do pracy jako najmłodsza konsultantka ds. rozwiązań internetowych.

Najmłodsza konsultantka to początek kariery zawodowej, której późniejszym spełnieniem będzie stanowisko konsultantki.

Kim jest konsultantka?

To indywidualny doradca Klienta naszej firmy, który w profesjonalny sposób prowadzi całą jego obsługę projektową, a później latami opiekuje się zrealizowanym projektem.

Już dziś mamy Klientów, których nieprzerwanie obsługujemy od ponad 22 lat.

Dlatego też, musi to być osoba, która chce się związać z tym zawodem najlepiej do emerytury. Tylko w tej perspektywie możemy mówić o kompleksowej obsłudze, a także o bardzo dużych i stabilnych zarobkach na tym stanowisku.

Jakie masz szanse?

Oferta skierowana jest do osób bez doświadczenia.

A już bezwzględnie bez doświadczenia na stanowiskach: przedstawiciel handlowy, reprezentant handlowy, itp.

Idea obsługi na zasadzie konsultacji i doradztwa, nie ma niczego wspólnego z akwizycją, przedstawicielstwem handlowym i reprezentacją handlową.

W polityce naszej firmy nigdy nie było, nie ma i nie będzie miejsca na żadne cechy tego typu obsługi. Piszemy o tym, ponieważ wiele osób to myli.

Szukamy osoby młodej

Idea tego stanowiska zrodziła się ze świadomości, że kompetentna konsultantka to wykształcona konsultantka. Innej możliwości nie ma. Wiemy, że wykształcenie, przygotowanie i wdrożenie takiej konsultantki zajmuje lata.

Dlatego musi to być osoba, która nie ma jeszcze sprecyzowanego kierunku zawodowego lub chce go zmienić. Osoba, która nie myśli jeszcze o pracy, ale o nauce. Osoba, która wie, że aby podjąć pracę trzeba najpierw zdobyć wykształcenie i doświadczenie.

Mogłaby to być osoba, która uczy się w tym kierunku lub chciałaby podjąć naukę w szkole profilowanej właśnie na tym kierunku.

Mogłaby to być również osoba, która ukończyła liceum i szuka perspektyw na przyszłość.

Lub ktoś inny, kto swoim zdaniem błędnie wybrał kierunek nauki i chce go zmienić.

Na pewno musi to być osoba, która widzi swoje miejsce w tej branży, a najlepiej, taka, która wręcz marzy o powiązaniu swojego życia zawodowego z tą tematyką, gdyż odkryła w sobie pasję do zagadnień internetu i potencjału, jaki on niesie.

Nasze oferty pracy

Zadaliśmy sobie wiele trudu, aby zredagować opisy stanowisk w bardzo rozbudowany sposób. Trudziliśmy się tak po to, aby jasno określić, jakich osób szukamy na dane stanowisko.

Szanse na nasze zainteresowanie, mają jedynie osoby, które w pełny, oryginalny i wyczerpujący sposób, zaaplikują na wybrane stanowisko.

Ludzie to nasz kapitał

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie.

Ten poziom to jakość usług oraz jakość obsługi Klientów.
To jest możliwe jedynie dzięki ludziom, którzy taki poziom tworzą.

Szukamy zatem osób gotowych się angażować w utrzymanie i podnoszenie poziomu usług lub obsługi Klientów.

Każda nowa osoba, którą zdecydujemy się przyjąć do firmy, musi spełniać ściśle określone warunki.
W pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę osobowość, kulturę osobistą, a dopiero później wiedzę i doświadczenie.

Team Konsultantów Otonet

Jesteśmy wizytówką naszej firmy w relacjach z Naszymi Klientami. Doradzamy, opiekujemy się projektami, rozwiązujemy problemy Klientów, stale pozostając do ich dyspozycji.

Ale przede wszystkim jesteśmy teamem wspaniałych, otwartych ludzi, mocno ze sobą zżytych i zaangażowanych we współtworzenie firmy.

Wraz z teamem techników i webmasterów tworzymy firmę, która jest naszą ideą zawodową.
Specyficzną na rynku, bo otwartą na Klientów, świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie, mającą ogromne uznanie i z roku na rok zdobywającą je jeszcze bardziej.

Nabór do Teamu Konsultantów Otonet

Nasze ogłoszenie jest widoczne na stronie w okresach poprzedzających planowany nabór na wybrane stanowisko.

Obecnie rozpoczynamy minikampanię promującą naszą ofertę przyjęcia odpowiedniej osoby na stanowisko asystentki konsultantki do naszego teamu. Przewidujemy przyjmować jedną, nową osobę, na to stanowisko raz na dwa lata.

Do tego czasu, zbieramy nadsyłane przez Państwa aplikacje, aby w końcowym okresie poprzedzającym ten termin, rozpocząć zapoznawanie się z nadesłanymi aplikacjami, celem wyłonienia osób, które chcielibyśmy zaprosić na rozmowy kwalifikacyjne.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na interesujące nas oferty.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o zawarcie stosownej klauzuli w CV, pozwalającej nam gromadzić Państwa aplikacje, na potrzeby tej rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883.

Konsultacja z ekspertem

z dojazdem eksperta do Klienta

BEZPOŚREDNIE, OSOBISTE WSPARCIE EKSPERTA

Dojeżdżamy do Klientów na konsultacje w sprawie stron internetowych i usług pozycjonowania.

Zasady i warunki bezpłatnych konsultacji »

22

Lata doświadczenia

6

Zespołów eksperckich

11

Specjalistów

538

Klientów

Wsparcie i doradztwo

Eksperci, doradcy Klienta

Biuro ekspertów: 510 856 606

pn. - pt.: 10:00 - 20:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]

Wsparcie i doradztwo

Zespół techniczny firmy

Biuro techników: 510 856 605

pn., śr.: 10:00 - 20:00 wt., czw., pt.: 9:00 - 16:00 sob., niedz.: [Rozwiń»]